Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

E-časopis Povzbuzení pomáhá seniorům s překonáním pandemie

18.12.2020 | Doba koronavirové pandemie je pro celou společnost náročná, zejména v době Vánoc, kdy především senioři trpí samotou a odloučením od rodiny. Rozptýlit je se proto snaží projekt Povzbuzení, e-časopis, který nejen našim starším občanům, ale i jejich ošetřovatelům a opatrovníkům přináší řadu zajímavých tipů, rad i aktivit.

E-časopis Povzbuzení č. 8

Elektronický časopis Povzbuzení, za jehož vznikem stojí Ministerstvo práce a sociálních věcí, každý týden připravuje jiný kraj České republiky a za pomoci spolupracujících odborných organizací přibližuje čtenářům své zvyky, tradice a zvláštnosti, nechybí však ani tipy na cvičení či recepty. Senioři a jejich blízcí či ti, kteří se o ně starají, tak mohou alespoň virtuálně cestovat po naší republice, dozvědět se spoustu zajímavých informací, přijít na jiné myšlenky a na chvíli zapomenout na tuto těžkou dobu, která provází nejen naši společnost.

E-časopis vychází pravidelně každý týden a všech 14 čísel je k dispozici zcela zdarma. Jednotlivá vydání jsou zájemcům zasílána elektronicky po jejich objednání na e-mailové adrese michaela.mullerova1@mpsv.cz a poslední dvě čísla jsou již k náhledu také na webu města, kde budou přibývat i čísla následující.

 

 

Tiskový úsek