Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Startovací bydlení pro mladé

Startovací bydlení je určeno mladým ekonomicky aktivním dospělým do 30 let, rodinám i jednotlivcům, kteří mají potřebu osamostatnit se od rodičů, postavit se na vlastní nohy a nastartovat svojí kariéru. Za cenově zvýhodněné nájemné po dobu 4 let budete mít šanci si za ušetřené peníze spořit na zajištění vlastního budoucího bydlení. Startovací byty jsou určeny i těm, kteří nemají trvalé bydliště v Pardubicích, ale chtěli by se v našem městě usadit.

 

Aktuálně

V květnu proběhne dodatečné druhé kolo příjmu žádostí o startovací byty. Z prvního kola 2019 zbyly dva malé byty, na které se nikdo nepřihlásil. Proto máte možnost si o ně požádat a to v termínu 20. 5. 2019 v pondělí od 12 hod. – do 17 hod., kdy proběhne výběr žádostí v zasedací místnosti v budově U Divadla 828, Pardubice ve 3. patře.

Samotné losování poté proběhne 5. 6. 2019 ve středu v 15 hod. v zasedací místnosti v přízemí budovy magistrátu ve Štrossově ulici 44.

Pro žadatele, kteří podávali žádost již do prvního kola a neuspěli, platí stejné podmínky jako pro nové žadatele. To znamená, že musí mít znovu vyplněnou žádost i s novými přílohami a potvrzeními tak, jako by si žádali poprvé.

Na nabízené byty se můžete podívat pod odkazem níže.Kontakty

Mgr. Branislav Štefanča
466 859 768
branislav.stefanca@mmp.cz

Hana Laňarová
466 859 120
hana.lanarova@mmp.cz