Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

TV zpravodajství z Pardubic

Pardubice budou o víkendu dopravně přetížené!

Pardubice budou o víkendu dopravně přetížené!

12.10.2013

Velké dopravní komplikace čekají s největší pravděpodobností Pardubice. Tradiční dostihový víkend zakončený 123.ročníkem Velké pardubické České pojišťovny totiž do města přiláká desetitisíce lidí. Kvůli uzavírce Teplého ulice hrozí dopravní kolaps. Policie proto vyzývá všechny motoristy, aby pokud to není nutné, autem vůbec nevyjížděli.

26. Pardubický zpravodaj

26. Pardubický zpravodaj

10.10.2013

Město otevřelo nové předškolní zařízení pro 50 dětí v Ohrazenicích. * Rekonstrukce Teplého ulice vstoupila do své poslední fáze. Práce skončí dříve.* Pardubice mají novou galerii v ulici Bratranců Veverkových.

Slavnosti sportu na Pernštýnském náměstí

Slavnosti sportu na Pernštýnském náměstí

10.10.2013

Pernštýnské náměstí už zažilo nejrůznější kulturní, společenské i sportovní akce. Poprvé ale v historickém centru vyrostla sportovní aréna. Po tři dny, od 26.-28.9.2013, se na ploše o rozměrech 40x20 metrů střídaly při prezentaci čtyři desítky pardubických sportovních klubů a organizací. Sportovní přehlídka byla součástí XX. ročníku Městských slavností. Při unikátním projektu se představily všechny populární a rozšířené sporty, individuální i kolektivní, stejně tak i ty, které se teprve derou do povědomí veřejnosti. Kluby svoji činnost prezentovaly také ve stáncích a diváci se dočkali i noční exhibice osobností nebo křtu nového projektu Všichni za Pardubice!

Rozhovor týdne o druhé části Městských slavností

Rozhovor týdne o druhé části Městských slavností

9.10.2013

Druhá část slavností startuje už ve čtvrtek. Lidé se mohou těšit na kočárovou jízdu, Dny medu nebo oblíbený lampionový průvod. Podrobnosti se dozvíte v rozhovoru týdne s ředitelkou KC Pardubice Romanou Vojířovou.

Pardubice mají novou mateřskou školu

Pardubice mají novou mateřskou školu

9.10.2013

Rodičů, kteří pro svého potomka nesehnali v Pardubicích místo v mateřské škole, je zase o něco méně. Město otevřelo nové předškolní zařízení pro 50 dětí v Ohrazenicích. Školka vznikla přestavbou školní družiny. Rekonstrukce prostor vyšla radnici na 2 miliony 600 tisíc korun.

Rozhovor týdne o kácení stromů

Rozhovor týdne o kácení stromů

4.10.2013

Studánecký les čeká rozsáhlé kácení. Padnout má téměř 100 vzrostlých stromů. Někteří lidé proti tomu protestují. Podívejte se na rozhovor týdne s vedoucím životního prostředí Miroslavem Míčou, který nejen důvody kácení vysvětluje.

1 50 97 98 99 100 101 102 103 147 196