Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Za kulturou i sportem pro další vydání časopisu To jsou Pardubice

16.5.2016 | Další číslo časopisu To jsou Pardubice je na světě. Pardubice jsou v letošním roce městem sportu víc než kdy jindy, velkou část jarního vydání jsme tedy věnovali akci, na které nám velmi záleží – Olympijskému parku Pardubice 2016.

To jsou Pardubice_květen 2016

Na titulní straně časopisu nemohl být nikdo jiný, než olympijský medailista Martin Doktor, který v Pardubicích (a pak v sousedních Sezemicích) bydlel, studoval na sportovním gymnáziu a hlavně na zdejší loděnici trénoval! „Zlatý” rychlostní kanoista z Olympijských her v Atlantě bude tentokrát držet palce všem sportovcům i našemu olympijskému parku z pozice šéfa letošní olympijské výpravy. Na dalších stránkách se po „troše sportu“ můžete projít městem a vydat se po stopách architekta Karla Řepy. Nebo se nechat nadchnout modelařením – je to skoro věda, ale krásná. 

Časopis To jsou Pardubice je i tentokrát k dostání kromě infocentra také v městském divadle, v Domě hudby, na dostizích či na letišti. Přijít si pro něj můžete také na radnici na Pernštýnské náměstí. 

Užijte si Pardubice! 

 

Alexandra Tušlová
tiskový úsek