Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Tyršovy sady mají vlastní webovou stránku

22.4.2011 | Tyršovy sady, respektive úpravy, které je v nejbližších měsících čekají, mají vlastní webovou stránku. Zájemci zde najdou maximum informací o připravované regeneraci parku pod zámkem a po jejím zahájení také aktuální informace o průběhu prací. Pardubice chtějí v rámci větší otevřenosti radnice vůči veřejnosti postupně zřídit stránky pro veškeré velké projekty města.

Takzvaný mikroweb je propojen s webem města, z něhož se do něj dá vstoupit. Má však vlastní subdoménu, umožňující návštěvníkům přímý vstup. Veřejnost tak bude moci na internetu sledovat postup prací takříkajíc v přímém přenosu, od studií až po samotnou realizaci. Prostřednictvím mikrowebu bude také moci o projektu diskutovat se všemi, kteří se na vzniku i naplnění projektu podílejí.

 

„Mikroweb Tyršových sadů je první ze série projektových stránek, které chceme tímto způsobem přiblížit veřejnosti a přispět tak k její lepší informovanosti o našich záměrech. Následovat by měly projekty přestavby přednádraží, rekonstrukce plaveckého areálu, rekonstrukce parku Na Špici, dopravního řešení v Kyjevské ulici, úprav náměstí Republiky a podobně. Vedle investičních projektů by měly vzniknout také weby nejvýznamnějších akcí pořádaných městem, například Městských slavností,“ řekl náměstek primátorky František Brendl.

 

Stránku Tyršových sadů je možno otevřít přes web města, kde je na ni odkaz v sekci  důležité informace, nebo přímo na tyrsovysady.pardubice.eu

 

Nataša Hradní

tiskový úsek