Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Rozvojový fond zná svého nového ředitele

23.3.2020 | Pardubičtí radní dnes schválili nového ředitele Rozvojového fondu Pardubice. Doposud je ve vedení společnosti, která je ve stoprocentním vlastnictví města, Jiří Komárek. Od 1. dubna jej pak, na základě výsledků výběrového řízení, v této funkci a na postu místopředsedy představenstva vystřídá bývalý provozně ekonomický manažer HC DYNAMO Pardubice Ondřej Šebek.

logo Pardubic

Nově vybraný místopředseda, který obstál v konkurenci dalších šesti uchazečů, má před sebou čtyřleté funkční období. „Funkci v této městské společnosti přijímám s velkým respektem. V rámci výběrového řízení jsem představil koncepci řízení společnosti, která navazuje na její stávající činnost, navrhuje některé optimalizace procesů a aktivaci nových činností v jejich stěžejních oblastech, a to jak ve správě sportovních zařízení, tak ve správě bytového i nebytového fondu. Tyto rozvojové aktivity, které by měly činnost společnosti ještě více akcelerovat a otevřít občanům města, nejprve předložím představenstvu společnosti a po jejich schválení je projednáme s radou města. V současné době jistě budeme neplánovaně řešit ekonomické dopady situace spojené s koronavirem na nájemníky nebytových i bytových prostor ve vlastnictví Rozvojového fondu Pardubice. Žádný dlouhý čas na rozkoukávání tedy neplánuji a těším se na novou profesní výzvu,“ popisuje své plány Ondřej Šebek, kterého rada města schválila na doporučení hodnotící komise.

Rozvojový fond Pardubice má ve svém vlastnictví řadu pardubických objektů, například enteria arenu, Machoňovu pasáž či řadu bytových i nebytových prostor v centru města. Dosavadní ředitel Jiří Komárek, který ve funkci skončí 31. března, byl ve vedení společnosti od roku 2014.

 

 

Tiskový úsek