Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Oblíbený časopis To jsou Pardubice vyšel už počtvrté

17.12.2015 | Pardubická radnice vydala 4. číslo časopisu To jsou Pardubice. Završuje se jím druhý ročník našeho snažení ukazovat Pardubice z té hezčí stránky. S radostí zjišťujeme, že si magazín rychle našel své čtenáře.

TJP_15_2

Čtení o našem městě se prý líbí i v zahraničí, kam časopis stále častěji „doprovází“ pardubické cestovatele. Tentokrát nabízíme čtenářům rozhovor s dlouholetým primářem očního oddělení pardubické nemocnice Janem Iserlem. Stál na počátku implantací nitrooční čočky v ČR a vitalitu, jakou má v 96 letech by mu mohly závidět mnohem mladší ročníky. Čtenáře čeká i virtuální procházka nově revitalizovanými parky, která čtenáře provede historií i současností Tyršových sadů a parku Na Špici. Dozvíte se, co spojuje Pardubickou komorní filharmonii a pardubické basketbalisty i to, že Pardubice jsou jedním z největších zimovišť havranů.

Časopis To jsou Pardubice bude k dostání kromě infocentra také v městském divadle, v Domě hudby, na dostizích či na letišti. Přijít si pro něj můžete také na radnici na Pernštýnské náměstí.

Magazín města Pardubic na jaře zvítězil v anketě Firemní médium roku 2014 v kategorii Tiskovina veřejné a státní správy. Historie soutěže sahá až do roku 2002 a vyhlašuje ji Komora Public Relations. Anketa Firemní médium roku je hodnocením institucionálních komunikací, a to jak interní komunikace organizace, tak prezentace a komunikace navenek.

 

Alexandra Tušlová

tiskový úsek