Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Prima jede do Pardubic!

8.8.2014 | Pro jednu ze svých roadshow si televize Prima vybrala i Pardubice. O víkendu 16. a 17. srpna bude na Pernštýnském náměstí pro návštěvníky připravena řada atrakcí, setkat se budou moci s tvářemi Primy i s dalšími známými osobnostmi a ozdobit si perníkové srdce nebo otevřít to své vlastní postiženým.

Pernštýnské náměstí

Pro jedno ze svých zastavení v rámci akce „Prima jede za vámi“ si vybrala televize i Pardubice. Příští víkend, tedy 16. a 17. srpna, bude Pernštýnské náměstí plné tváří TV Prima a známých osobností, budou zde i atrakce pro děti a dospělé. Na podiu vystoupí například skupina Maxim Turbulenc, Bořek Slezáček, protagonisté muzikálu Děti ráje, skupina QUEENIE, ale i skupina muzikoterapie pardubické školy Svítání. Rozmanitý program bude po oba dva dny začínat kolem třetí hodiny odpoledne a vyvrcholí večerním zpravodajstvím TV Prima, které se bude vysílat přímo z náměstí.

„Moc akcí přes léto v Pardubicích není. Jsem proto ráda, že k nám Prima jede a vytrhne naše město z ospalé prázdninové nálady a po dva dny se bude v centru něco dít,“ řekla primátorka města Štěpánka Fraňková. „Chtěla bych na tuto akci všechny pozvat. Každý den člověk nemá příležitost nahlédnout do zákulisí televizního zpravodajství a potkat s lidmi, které známe z televize,“ vybízí k návštěvě akce primátorka.

„Jsme město perníku, ale i město, které má srdce na pravém místě. Domluvili jsme se proto s pardubickými perníkáři a zástupci organizací, které pomáhají postiženým lidem. Návštěvníci akce si budou moct vyzkoušet ozdobit perníkové srdce i vyrobit věci, které dělají mentálně či tělesně postižení ve chráněných dílnách. Jejich výrobky si zde budou moct lidé koupit a tím těmto lidem pomoci,“ dodala primátorka Štěpánka Fraňková.

 

Šimon Hradní
tiskový úsek