Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Po Velké pardubické chat s primátorem

10.10.2008 | Den po Velké pardubické bude primátor Pardubic Jaroslav Deml opět po síti diskutovat s občany. Pravidelný chat začíná v pondělí 13. října v 16:00 již na nových stránkách města Pardubice, které v těchto dnech procházejí rekonstrukcí.

„Na diskusi se těším možná ještě trochu víc než jindy. Za námi budou dva velmi sváteční, ale poněkud rušné víkendy - Zlatá přilba a Velká pardubická. Setkání s občany města, byť prostřednictvím internetu, pro mně bude po řadě společenských povinností příjemným návratem k běžné práci,“ řekl primátor.
 
Stejně jako při předešlé internetové diskusi je primátor připraven odpovědět na všechny dotazy a zároveň věří, že i tentokrát se diskuse obejde bez hrubostí a invektiv. Vstup do chatu bude podobný jako dosud. Do diskuse se dostane každý, kdo si v pondělí 13. října mezi 16:00 a 17:00 otevře webové stránky města www.pardubice.eu. Na úvodní stránce najde v pravém sloupci v rubrice Důležité informace odkaz na chat s primátorem, přes který se „proklikne“ do živé diskuse.
 
Nataša Hradní 
oddělení vnějších vztahů