Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Pardubický podnikatelský inkubátor zajišťuje Podnikatelskou pohotovost

26.3.2020 | S pomocí v době řádění koronaviru i poté, co se situace uklidní a bude nutné řešit následky, přichází i Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK). Aby podnikatelům co nejvíce pomohl, spustil inkubátor, zřizovaný městem Pardubice, takzvanou Podnikatelskou pohotovost.

P-Pink

Současná nelehká situace přináší podnikatelům řadu více či méně náročných momentů, a proto P-PINK přišel s online Podnikatelskou pohotovostí. „Přidanou hodnotou naší Podnikatelské pohotovosti je přímé propojení podnikatele se zkušeným profesionálem z praxe, v současné době formou vzdálené konzultace,“ uvedl Richard Červenka, ředitel P-PINK.

Služba je určena pro každého podnikatele, který potřebuje s něčím poradit, řeší nějaký problém ve svém byznyse, nebo má pouze nějaký dotaz k podnikání v souvislosti s aktuální koronavirovou situací. Využití Podnikatelské pohotovosti je pro podnikatele velice jednoduché. Podnikatel vyplní základní informace, specifikuje dotaz skrze formulář a P-PINK zajistí propojení s vhodným odborníkem z řad mentorů inkubátoru.

„Jsem velice rád za podporu, kterou můžeme jako město Pardubice skrze P-PINK podnikatelům poskytnout. Ekonomická situace bude pro některé podnikatele velice náročná a je nutné jim podat pomocnou ruku,“ komentuje aktivitu P-PINKu primátor Pardubic Martin Charvát.

Pardubický podnikatelský inkubátor P-Pink zahájil svou činnost v březnu 2018 v Domě techniky na náměstí Republiky s cílem vytvořit zázemí pro firmy zaměřující se na komercializaci výzkumu, vývoje a inovací. Mladí a začínající podnikatelé jej tak mohou využít jako odrazový můstek pro svou budoucí kariéru.

Další informace jsou k dispozici na webu P-Pink.