Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Milióntou návštěvnicí aquacentra je studentka pardubické univerzity

12.8.2014 | Milióntou návštěvnicí Aquacentra Pardubice se dnes krátce před desátou hodinou stala rodačka z Chebu, 25letá studentka Univerzity Pardubice Hana Moulisová. Sympatická studentka systémového inženýrství byla slavnostním přivítáním viditelně příjemně překvapena.

aquacentrum


„Chodím do bazénu často, protože se chystáme do Španělska, kde budě nějaké to potápění, tak se musím dostat do formy," řekla šťastná výherkyně. O akci věděla, ale nevěřila, že by se právě ona mohla stát milióntým zákazníkem. "Spíš jsem si myslela, že je to nějaký reklamní tahák, takže proč zrovna já?" dodala s úsměvem Hana Moulisová. Podle svých slov si v Pardubicích oblíbila 50metrový bazén a občas zajde do wellnesu.

Při slavnostním předání cen ve středu odpoledne se může výherkyně těšit na hodnotné ceny od provozovatele areálu a dalších partnerů. "Pro milióntého návštěvníka máme připravené dárky, ale zkrátka nepřijde ani dalších devět držitelů vstupenek v přímém sousedství jubilejního hosta," řekl ředitel společnosti. Jubilejní návštěvníci se podle něj mohou těšit například na tablety, televize, permanentky na hokej nebo basketbal nebo předplacené abonentní vstupné do Aquacentra.

Aquacentrum prošlo nákladnou rekonstrukcí, kdy z areálu s 50metrovým bazénem zbývaly prakticky pouze obvodové zdi. Město Pardubice do přestavby centra, rekonstrukce venkovní sluneční pláže a dalšího vybudování nových částí investovalo zhruba 544 miliónů korun.

 

 

Alexandra Tušlová

tiskový úsek