Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Město hledá nového provozovatele galerie

10.11.2008 | Město Pardubice vypsalo výběrové řízení na nového provozovatele Galerie Mázhaus. Nový provozovatel bude mít k dipsozici výstavní plochy o celkové rozloze 380m2, do těchto prostor patří atrium radnice, Šatlava a vstupní prostor radnice.

Do výběrového řízení se mohou přihlásit fyzické i právnické osoby nebo občanská sdružení, které mají zkušenosti v oblasti pořádání kulturních akcí a orientují se v záležitostech týkajících se pořádání výstav. „Nový provozovatel bude muset splňovat i další kritéria. Například po předchozí dohodě umožní vlastní expozice města Pardubic, bude spolupracovat na koncepci činnosti galerie se zástupci kulturní komise a Magistrátu města Pardubic,“ uvedla vedoucí odboru komunitních služeb Ivana Liedermanová.
 
Uchazeči mohou své písemné přihlášky do výběrového řízení zasílat do 28.listopadu 2008 na adresu:  Magistrát města Pardubic, odbor komunitních služeb, Štrossova 44, 530 21  Pardubice. Žádost musí obsahovat například návrh vlastní koncepce fungování galerie či potvrzení o bezdlužnosti. Podrobné informace zájemci naleznou na stránkách města www.pardubice.eu

 
 
Dana Rybnikárová
oddělení vnějších vztahů