Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Konkurzní komise již zná uchazeče na post ředitele Kulturního centra Pardubice

18.12.2015 | Konkurzní komise, která bude vybírat ředitele nebo ředitelku Kulturního centra Pardubice, již zná všechny uchazeče o tento post - ve čtvrtek 17. prosince otevřela doručené obálky ke konkurznímu řízení. Pětičlenný tým komisařů složený ze zástupců koaličních stran města se s přihlášenými uchazeči setká 21. ledna příštího roku u pohovoru.

Kulturní centrum Pardubice

Z ústního kola, které je jediným v tomto konkurzním řízení, vzejde jeho vítěz. Komise ho představí radním města na jejich jednání 15. února. Tímto dnem by tak mohlo mít Kulturní centrum svého nového šéfa. „V konkurzní komisi jsou i členové Kulturní komise, což mě těší, protože oni budou jakýmisi odbornými garanty. Za všechny členy konkurzní komise mohu deklarovat, že uděláme vše pro to, abychom vybrali toho nejlepšího budoucího ředitele Kulturního centra“, řekl primátor Pardubic Martin Charvát, který je zároveň předsedou konkurzní komise. 

Každý uchazeč nebo uchazečka o post na ředitele/ředitelku Kulturního centra Pardubice musel spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem doručit také vypracovaný návrh koncepce rozvoje Kulturního centra včetně finančního plánu, výpis z rejstříku trestů a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání. Narození před 1. prosincem 1971 pak měli dle zákona povinnost doložit ještě lustrační osvědčení. 

 

Pavla Kosíková
tiskový úsek