Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Hrací karty do Olympijského parku jsou již v prodeji

1.7.2016 | Prodej hracích karet do Olympijského parku Pardubice 2016 byl zahájen právě dnes. Zakoupit si je můžete za 80 korun v Turistickém informačním centru Pardubice a další prodejní místa budou přibývat. Od poloviny července si je mimo jiné budete pořídit také v prodejně Intersportu v Atriu Paláci Pardubice, v době konání OPP 2016 na záchytných parkovištích v areálu Masarykových kasáren a u Univerzity Pardubice, na Pointech OPP 2016 a hlavním vlakovém nádraží.

op-karta.jpg

Hrací karty budou sloužit jak k aktivnímu zapojení do sportovních disciplín, tak i k dalším účelům.

Nejen že jsou časově neomezené, jejich držitelé mohou díky nim navštívit fanzónu, vyhrát zajímavé ceny a využít parkování zdarma. „Držitelé hracích karet budou moci parkovat na záchytných parkovištích v areálu Masarykových kasáren a u Univerzity Pardubice zcela zdarma. Karta bude navíc fungovat jako bezplatná jízdenka pro vyhrazené linky MHD a její součástí bude také mapa areálu parku s vyznačením stálých i dočasných stanovišť prezentovaných sportů,“ informoval manažer projektu Pavel Stara. 

Svou kartu můžete navíc zaregistrovat a tím získat řadu slev a možnost zúčastnit se nejrůznějších soutěží. Stačí vyplnit formulář, který najdete na webu www.hracikartaopp.cz, zadat kód vaší hrací karty a vyplnit potřebné údaje. 

Olympijský park Pardubice 2016 se bude konat od 5. do 21. srpna a svým návštěvníkům nabídne klasické a netradiční sporty. Z těch známějších sportovních disciplín si budete moci vyzkoušet například fotbal, softbal, basketbal, dále si můžete si zajezdit na kolečkových bruslích nebo se projet na bikrosové dráze. Pokud si z parku chcete odnést netradiční zážitky, neměli byste minout stanoviště s kin-ballem nebo crossmintem. Součástí bude i bohatý kulturní program – výstavy, latinské tance i kinematografie.

Více informací naleznete na www.olympijskeparky.cz, www.pardubice.eu a na facebookovém profilu Olympijský park Pardubice 2016. 

 

Iveta Koubková

tiskový úsek