Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Aquacentrum Pardubice je bez ředitele

2.3.2012 | Správní rada obecně prospěšné společnosti PAP Pardubice, která je provozovatel modernizovaného Aquacentra Pardubice, přijala na svém včerejším jednání výpověď dosavadního ředitele společnosti Jana Luptovského. „Pan Luptovský podal výpověď ještě ve zkušební době k 29. únoru. Výpověď k 31. březnu podal také technický náměstek PAP Pardubice Radek Musil,“ říká náměstek primátorky Jindřich Tauber, který má rekonstrukci areálu na starost.

l.jpg

Nespokojenost s prací Jana Luptovského už na svém posledním jednání vyslovili radní města Pardubic a doporučili správní radě o.p.s. jeho odvolání. Jan Luptovský tomu předešel podáním výpovědi. Jeho odchodem tak pokračují personální změny ve vedení této nedávno vzniklé společnosti. Rada města totiž už před týdnem odvolala z pozice člena správní rady Alfreda Medeho a z dozorčí rady Petra Ministra. „Věříme, že všechny tyto změny přispějí k lepšímu fungování PAP Pardubice tak, aby bylo Aquacentrum Pardubice v průběhu května připravené k provozu,“ říká předseda správní rady René Živný.

Správní rada v co nejkratší době vypíše nová výběrová řízení na uvolněná místa. V současné době už probíhá výběrové řízení na pozici ekonomického náměstka. O tom, kdo bude pověřen dočasným vedením o.p.s. by se mělo rozhodnout v příštím týdnu.

 

Miroslav Janovský
tiskový úsek