Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Oddělení sociální péče

Vedoucí: Bc. Šárka Štěrbová, DiS.
Telefon: +420 466 859 627
E-mailsarka.sterbova@mmp.cz

Adresa oddělení:Magistrát města Pardubic
Oddělení sociálních péče
U Divadla 828, 530 21 Pardubice

Umístění kanceláří:
U Divadla 828, 530 21 Pardubice  2.patro

  • je za statutární město Pardubice opatrovníkem osob omezených ve svéprávnosti, a které jsou umístěny v ústavní péči (Domov pod Kuňkou, Ráby),
  • vede správní řízení v rámci rozhodování při ustanovování zvláštního příjemce důchodu pro občany s trvalým bydlištěm na území města,
  • zajišťuje výrobu a distribuci lékařských předpisů na opiáty dle zákona č. 54/2008 Sb.
  • vydává označení pro zdravotně postižené občany do vozidla

Kontakty na pracovníky

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Štěrbová Šárka, Bc.
Sarka.Sterbova@mmp.cz
+420466859627
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D202
Vedoucí oddělení
Brázdová Lucie, Bc., DiS.
Lucie.Brazdova@mmp.cz
+420466859750
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D203
Referent
Burešová Petra, Bc.
Petra.Buresova@mmp.cz
+420466859626
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D201
Referent
Ferancová Martina, Mgr.
Martina.Ferancova@mmp.cz
+420466859624
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D201
Referent
Pešková Gabriela, Bc., DiS.
Gabriela.Peskova@mmp.cz
+420466859850
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D203
Referent
Truhlářová Markéta, Bc.
Marketa.Truhlarova@mmp.cz
+420466859647
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D203
Referent