Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Pardubičtí tahouni

V důsledku vládních opatření týkajících se rizika šíření koronaviru Covid-19 a prevence s ním spojené je stále platné upozornění, že může nastat situace, kdy organizátorům nebude umožněno uspořádat akci v plném rozsahu či stanoveném termínu. O aktuálních informacích budou návštěvníci průběžně informováni zde, na webu https://tahouni.eu/cs a na webových stránkách jednotlivých akcí.

PARDUBIČTÍ TAHOUNI

Města se mohou pyšnit cennými památkami, významnými stavbami, osobnostmi, malebnými zákoutími, přírodními zajímavostmi a mnohým dalším. Všechny tyto atributy má i město Pardubice. Co si ale hýčká a chce vám představit jako své „rodinné zlato“, jsou tradiční unikátní akce, které nikde jinde v takovéto podobě nenajdete. Tyto top akce přitahují pozornost návštěvníků ze širokého okolí a často i ze zahraničí a najdete mezi nimi i takové, co se pyšní titulem nejstarší akce svého druhu v Evropě.

Pardubičtí tahouni představují soubor jedinečných akcí, které jdou napříč všemi žánry – divadlo, klasická hudba, folklór, sport v nejrůznějších podobách, letecká akrobacie, ale také motorky a samozřejmě koně.

Vše o Pardubických tahounech naleznete na www.tahouni.eu