Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Zákaz parkování a vjezdu na Dukelské náměstí - DEN ARMÁDY

Vážení spoluobčané, před každou akcí, kterou plánujeme na náměstí Dukelských hrdinů, se snažíme co nejméně omezit dobu, po kterou nebude možné na náměstí zaparkovat.

omezení_Dukla.jpg

Akce plánujeme nejdříve od 8. hodiny ranní, abyste měli možnost mít automobil na náměstí zaparkován i přes noc. Před „Májovými slavnostmi“ bohužel přes třicet občanů nerespektovalo zónu zákazu zastavení a zákazu vjezdu, proto jsme strávili tři hodiny přesouváním a odtahováním vozů. Z tohoto důvodu jsme nuceni přistoupit k většímu omezení parkování před plánovanou akcí „Den armády“. Daný program bude začínat v 10 hodin, ale technika a armáda bude na náměstí najíždět a akci připravovat již od 7. hodiny ranní a opravdu tam nebude časový prostor pro řešení nezodpovědnosti některých řidičů. Mrzí nás, že musíme takovéto kroky podnikat, ale chování některých spoluobčanů je opravdu tristní. I v průběhu „Májových slavností“ řidiči vjížděli do zákazů i jednosměrek. Dopravní značení platí pro každého.

Z výše uvedených důvodů bude náměstí Dukelských hrdinů uzavřeno pro vjezd a zastavení vozidel (v zónách dle obrázku) dne 25. 6. 2019 od 14 hodin do 26. 6. 2019 do 14 hodin.

 

Úřad městského obvodu Pardubice V