Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

ČSÚ bude zjišťovat životní podmínky domácností

Český statistický úřad bude na území městské části Pardubice V, konkrétně v ulicích Jilemnického, Čihákova, Pichlova, Rokycanova a Železničního pluku, v období od 1. února do 24. května 2020 provádět statistické šetření s názvem Životní podmínky 2020.

csu_2012_logo.png

Jedná se o šetření, které získává informace o bydlení, pracovní aktivitě a názorech na životní podmínky domácností. Šetření probíhá každoročně a týká se území celé České republiky. Zjišťování se stejným obsahem se koná v dalších 33 evropských zemích a jeho smyslem je dlouhodobě získávat srovnatelná data o sociální situaci jejich obyvatel.

Tazatel Českého statistického úřadu se při návštěvě náhodně vybraných domácností prokáže průkazem tazatele ČSÚ, průkazem zaměstnance Českého statistického úřadu a případně svým občanským průkazem. Oprávněnost návštěvy tazatele je možno ověřit na internetových stránkách ČSÚ v odkaze Ověření tazatele, dále na pracovišti KS ČSÚ v Pardubicích na telefonním čísle 466 743 445.

Více informací k šetření lze získat v odkazu: https://www.czso.cz/csu/vykazy/vyberove_setreni_prijmu_a_zivotnich_podminek_domacnosti.

 Ing. Martina Myšková

vedoucí Oddělení terénních zjišťování

KS ČSÚ v Pardubicích