Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Uzavírka ulice Rosické

Z důvodu probíhající rekonstrukce bude ulice Rosická v úseku Stavbařů - Kosmonautů od 27. 5. 2019 do konce června 2019 zcela uzavřena.

16.05.2019

Rekonstrukce ulic Stavbařů a Rosická se dostává do závěrečné fáze, která současně přinese největší přechodné dopravní omezení. V současné době finišuje rekonstrukce ulice Stavbařů, jejíž uzavírka je povolená do neděle 26. 5. 2019. Nyní probíhá pokládka dlažby na zvýšené křižovatce Stavbařů - Rosická, která je z tohoto důvodu neprůjezdná.

Od pondělí 27. 5. 2019 by již měla být ulice Stavbařů v provozu a práce se přesunou na ulici Rosickou, která bude od křižovatky s ul. Stavbařů uzavřena až ke křižovatce s ul. Kosmonautů.

Bude tak uzavřen jeden ze dvou vjezdů do okrsku Polabiny 1, kterým je ulice Rosická. Příjezd na "jedničku" bude tedy možný pouze ulicí Mladých (od Lidlu). Dopravní situace zde již nyní zejména v ranní špičce není dobrá, a proto prosíme řidiče, aby pokud nemusí, v době od 7:30 - 8:00 tudy pokud možno nejezdili. Zejména apelujeme na rodiče školáků, aby zvážili, zda je nutné své ratolesti dopravovat až před školu.

Jelikož se rekonstrukce týká rovněž křižovatky Rosická - Chemiků, nebude během uzavírky možné normálně vjíždět do ulice Chemiků. Provizorní vjezd bude zřízen z ulice Družstevní. Dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti a dodržujte dopravní značení (zejména zákaz parkování před domem 124-129).

Bližší informace o celé akci naleznete zde.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme Vám za pochopení.