Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Úplná uzavírka ulic Gagarinova a Odborářů

Od čtvrtka 26. 11. 2020 odpoledne do soboty 28. 11. 2020 ráno budou z důvodu pokládky asfaltového koberce zcela uzavřeny ulice Gagarinova a Odborářů.

Zákaz vjezdu 2

Asfaltování se uskuteční v rámci závěrečné fáze rekonstrukce ulice Gagarinovy , která probíhala od srpna za provozu. Během uzavírky nebude možný příjezd k domům a na parkoviště v uzavřeném úseku ulic. Týká se to všech tří panelových domů v ulici Gagarinova (čp. 375-8, 380-3 a 384-7), ale i garáží v ulici Lidická a domu čp. 365-74, objektů služeb v ul. Odborářů a v tzv. Pasáži. Přístup po chodnících zůstane v plném rozsahu zachován a chodníky bude možno použít i pro nouzový vjezd vozidel. Respektujte, prosím, dopravní značení a pokyny pracovníků stavby. Děkujeme za pochopení.

Technologický postup bude následující: ve čvtrtek odpoledne bude proveden spojovací postřik (nelze ho udělat těstě před pokládkou asfaltu, neboť by nestačil zaschnout). V průběhu pátku bude po celý den probíhat asfaltování. Aby položená směs řádně vytvrdla, může být provoz obnoven až v sobotu ráno.