Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Rekonstrukce ulice Na Spravedlnosti

Dopravní opatření

Od 1. března do 30. října budou probíhat stavební práce v lokalitě ulice Na Spravedlnosti a křižovatek ulice S. K. Neumanna s ulicemi Na Spravedlnosti a Pichlova. Silniční provoz bude postupně, po etapách, omezen v celé délce ulice Na Spravedlnosti. Po dobu výstavby bude přístup umožněn vozům zásobování, rezidentům a v případě rekonstrukce vozovky v západní části ulice také zákazníkům prodejny Billa. K poliklinice Vektor a parkovišti nového obytného komplexu bude příjezd umožněn ulicí Rokycanova.

Časový harmonogram uzavírek a dopravních omezení


I.ETAPA 1.3. až 10.4. 2021
Úplná uzavírka ulice Na Spravedlnosti v úseku od ulice Rokycanova po ulici Boženy Vikové-Kunětické. Přístup do areálu AutoFórum po objízdné trase z ulice S. K. Neumanna. V úseku mezi ul.Boženy Vikové a S.K. Neumanna bude obousměrný provoz pro rezidenty a dopravní obsluhu. 

II.ETAPA 11.4.až 7.6.2021
Úplná uzavírka ulice Na Spravedlnosti v úseku od ulice Boženy Vikové-Kunětické po S.K. Neumanna.Přístup do areálu AutoFórum po objízdné trase, pro rezidenty a dopravní obsluhu je řešen příjezd z ul. Boženy Vikové-Kunětické. 

III.ETAPA 11.4.-7.7.2021
Stavební práce na křížení ulic Na Spravedlnosti a S.K. Neumanna budou prováděny za částečného omezení provozu a snížené rychlosti na 30 km/hod. 

IV.ETAPA 8.7.-14.8.2021
Stavební práce v ulici Na Spravedlnosti v úseku od ulice Jana Palacha po ulici Železničního Pluku. Pro automobilovou dopravu bude tato část ulice uzavřena, bude umožněn běžný provoz prodejny BILLA. Příjezd pro rezidenty a dopravní obsluhu po objízdné trase z ulice Železničního pluku. 

V.ETAPA 15.8.-30.9.2021             
Úplná uzavírka ulice Na Spravedlnosti v úseku od ulice Železničního pluku po ulici Rokycanova. Příjezd pro rezidenty a dopravní obsluhu z ulic Rokycanova a Železničního pluku. Při rekonstrukci křižovatky ulic Rokycanova a Na Spravedlnosti bude zachován stávající provoz do přilehlých objektů a zdravotních zařízení. 

VI.ETAPA 8.7.-30.10.2021            
Křížení ulic Pichlova a S.K. Neumanna. Stavební práce budou prováděny za částečného omezení provozu a snížené rychlosti na 30 km/hod.