Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Rekonstrukce radnice - stěhování

Pardubická radnice sice stále ještě patří do rukou řemeslníků a restaurátorů, někteří zaměstnanci se již postupně vrací do svých původních, nyní již zrekonstruovaných a opravených kanceláří. Níže uvádíme aktuální přehled o tom, kde zaměstnance původně sídlící na radnici naleznete. Další informace o stěhování budou průběžně doplňovány. Návštěvníky pak žádáme, aby před zamýšlenou návštěvou kontaktovali pracovníky, které chtějí navštívit.

Přesuny zpět na radnici:

Tajemník Michal Zitko, vedoucí kanceláře tajemníka Jiří Turek, asistentka Ilona Veselá - 3. NP budovy radnice

Úsek vnějších vztahů - 3. NP, kancelář A 312

Tiskový úsek - 3. NP, kancelář A 311

Podatelna - vstup hlavním vchodem budovy radnice 

Přestěhováni zpět jsou i pracovníci odboru školství, kultury a sportu, kteří v době rekonstrukce sídlili na náměstí Republiky 1. Na náměstí Republiky nadále zůstávají pracovníci oddělení kultury a cestovního ruchu Martin Karas a Jana Fiedlerová. 

Organizační oddělení se vrátilo do své kanceláře C 301 v budově Mázhauzu (vstup přes výstavní prostory Mázhauz)

Oddělení hospodářské správy se přesunulo ze zadního traktu radnice na Pernštýnském náměstí do jižního a západního křídla (Květa Baladová A116, Iva Pestrová, Radovan Kmošek, Monika Hájková, Pavlína Vávrová A117, A 127 Jiří Letáček, Jiří Vaněk, A128 Alena Bukačová, A129 Petr Marek).

V souvislosti s probíhající rekonstrukcí zadního křídla radnice je vstup do Společenského sálu, například v době konání Zastupitelstva města Pardubic, možný pouze přes Galerii Mázhaus.

 

Naopak z radnice do budovy magistrátu ve Štrossově ulici 44 se přestěhovalo oddělení školství, které nyní sídlí v kancelářích v 1. patře (kancelář č. 114 – vedoucí oddělení Olga Havlíková, kancelář 113 – Monika Ježková, kancelář 112 - Iveta Skládalová, kancelář 111 - Iva Kamenická).

Ekonomický odbor se z Pernštýnského náměstí přestěhoval na náměstí Republiky 1.