Jakub Rychtecký - náměstek primátora pro sport
Vystudoval Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, působil jako trenér mládeže v basketbalu a jako sportovní redaktor. Od roku 2008 se pracovně pohybuje ve veřejné správě. Od roku 2011 působil na Krajském úřadu Pardubického kraje, kde zastával funkci vedoucího oddělení komunikace a vnějších vztahů kanceláře hejtmana a tiskového mluvčího. Pozici náměstka primátora zastává od listopadu 2014.
Vojtěch Kyncl - historik
Je vědeckym pracovnikem Historickeho ustavu AV ČR, v. v. i. Dlouhodobě se zaobira tematem nacisticke diktatury, fašistickych režimů a jejich přesahu do současnosti. Po studiu na univerzitach v Česke republice, Německu a Kanadě otevira nove otazky k pochopeni minulosti, jež tolik ovlivnila narodni vědomi a povědomi o traumatizujicich dějinach.
Martin Charvát - primátor města Pardubic - NÁHRADNÍK
Vystudoval stavební inženýrství na Fakultě stavební ČVUT v Praze, pracoval jako stavbyvedoucí, posléze na různých manažerských postech v několika stavebních společnostech. Od roku 2011 byl předsedou představenstva Rozvojového fondu Pardubice a.s., který do roku 2014 také řídil. Na post primátora Pardubic byl zvolen v roce 2014.
Aleš Klose - zastupitel města Pardubic - NÁHRADNÍK
Absolvent Fakulty architektury ČVUT v Praze, autorizovaný architekt. Pracoval v ateliérech v Praze a Olomouci, působil na Odboru Koncepce a rozvoje při MMP, od roku 1999 založil vlastní architektonický atelier v Pardubicích.
Zuzana Kavalírová - vedoucí Odboru hlavního architekta - NÁHRADNÍK
Absolventka Fakulty architektury na ČVUT v Praze. 20 let působení na MMHK odboru hlavního architekta v oddělení Architektury a regulace. Ve své profesní praxi nasbírala řadu zkušeností s regulací a posuzováním investičních/stavebních záměrů, zkušenosti z jednání s investory, projektanty, ale i veřejností. Pořizovaní ÚPD a ÚPP. Působila jako sekretář několika architektonických a urbanistických soutěží, na něž navazovala realizace díla dle vítězného návrhu. Působí na Odboru hlavního architekta MMP od srpna 2016 jako hlavni architektka.
Marcela Steinbachová
Architektka, vystudovala bakalářské studium humanitní vzdělanosti na FF UK v Praze (1993–1997), navštěvovala Ateliér A1 Martina Rajniše a Jiřího Stříteckého na VŠUP Praha (1996–2000) a absolvovala Školu architektury Emila Přikryla na AVU Praha (1998–2003). V říjnu dokončila doktorandské studium tamtéž. Zúčastnila se semestrální stáže na Cooper Union v New Yorku, na univerzitě užitých umění ve Vídni a Letní školy architektury v Salcburku. Od roku 2003 provozuje vlastní architektonickou praxi, v roce 2007 založila architektonické sdružení Skupina (www.skupina.org). Navrhla například Centrum Franze Kafky v Praze (společně s americkým architektem Stevenem Hollem), expozici historie dopravy v NTM v Praze (společně s M. Rusinou), rekonstrukci kin Aero a Světozor v Praze, divadlo Komorní scéna Aréna, dřevostavbu do švýcarského Mohren (společně s M. Rusinou), výstavu Pokoje-možnosti prostoru (společně s B. Škaloudovou) a expozici v Ostravském muzeu. Je stálou spolupracovnicí redakce a členkou redakční rady časopisu ERA21. Pracovala jako odborný asistent na Škole architektury pražské AVU a jako členka pracovní skupiny ČKA. Žije architekturou, literaturou, filmy a cestováním. V roce 2016 získala cenu Architekt roku 2016 a cenu za výjimečný počin v rámci České ceny za architekturu. V roce 2001 založila projekt o architektuře Kruh (dnes spolek Kruh) a v roce 2011 úspěšný celorepublikový festival Den architektury.
Jan Šépka
V roce 1995 vystudoval FA ČVUT a o dva roky později dokončil Školu architektury AVU. V roce 1994 inicioval spolu s Michalem Kuzemenským spolek Nová česká práce. V letech 1998-2009 je společníkem atelieru HŠH architekti. Poté založil vlastní kancelář Šépka architekti: www.sepka-architekti.cz. V letech 2004 -2014 působí jako pedagog na Fakultě architektury ČVUT v Praze. V letech 2014 – 2016 byl vedoucím Kanceláře projektů a soutěží na IPR v Praze a od roku 2014 vede atelier A1 na UMPRUM, kde byl v roce 2015 jmenován docentem pro obor Architektura. V roce 2006 byl editorem ročenky Česká architektura a v roce 2015 vydal knihu „Jak se dělá město“ Řada projektů na kterých se podílel, získala ocenění v ČR i v zahraničí. K nejznámějším patří úpravy horního náměstí v Olomouci, úpravy Jiřkého náměstí na Pražském hradě Arcidiecezni muzeum v Olomouci, vila v Berouně vila Hermina, úpravy zámeckého navrší v Litomyšli, návrh národní knihovny v Praze, Pokoj v krajině v Modravě Dů v sadu nebo instalace Vnímaní v Českých Budějovicích.
Peter Stec
Vystudoval univerzitu užitého umění ve Vídni a postgraduál na Princetonské univerzitě. Ve vlastní kanceláři využíval zkušenosti získané u Eisenman Architects, OMA a hdeM. Pracuje na urbánních, architektonických a interaktivních projektech. Nedávno se podílel na přípravě masterplanu pro Leaf Academy a prostorové vize campusu pro VŠVU. Na jejich základě připravuje publikaci o kreativních campusech. Praxi prolíná s výzkumem interaktivních prostorových elementů. Působil na Cornell university, Rice university, SuNY a VŠVu.
Jitka Ressová
Absolventka VUT v Brně, a to jak Fakulty stavební, tak Fakulty architektury. Od roku 2002 pracuje v architektonicko-designérské kanceláři Ellement, kterou spoluzaložila s Hanou Maršíkovou, Helenou Víškovou a Janem Pavézkou. Jejich realizace se pohybují v rozmezí od urbanistických studií, přes veřejné prostory, komerční objekty až po návrhy rodinných domů, menší i rozsáhlé rekonstrukce, komerční i soukromé interiéry a produktový design. Ellement se sídlem ve Zlíně se dlouhodobě zaměřuje na genius loci svého města a jeho architektonického odkazu; jejich nedávná realizace revitalizace Gahurova prospektu sklízí pozitivní ohlasy nejen u odborné veřejnosti.