Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Kontakty

 Milota Sidorová PŘÍPRAVA A MODERACE SOUTĚŽNÍHO WORKSHOPU

Urbanistka a krajinná architekta. Je zakládající členkou mezinárodního urbanistického festivalu - reSITE a jeho hlavní koordinátorka v letech 2011-2015. V roce 2013 získala Fulbrightovo stipendium a studovala urbanismus v New Yorku. V roce 2014 úspěšně obhájila doktorské studium v oboru krajinná architektura s prací na téma: Katalytický vliv tržišť na veřejná prostranství.

Petr NávratPŘÍPRAVA A MODERACE SOUTĚŽNÍHO WORKSHOPU

Urbanista a ekonom. Od roku 2013 působil na IPR Praha, kde měl nejprve na starosti ekonomickou část pražského strategického plánu, později jako náměstek ředitele zaváděl metody zapojování veřejnosti do městského plánování. Pracoval na projektech na Šrí Lance, Kubě, Filipínách a v Nepálu. Vystudoval městské plánování na Barttlet School of Planning v Londýně a ekonomii na VŠE v Praze.

 

 

Karolína KoupalováSEKRETÁŘ SOUTĚŽNÍHO WORKSHOPU

Krajinná architektka. Působí na Odboru hlavního architekta Magistrátu města Pardubice jako městský architekt. Hlavní náplní práce je v současnosti tvorba koncepčních urbanistických a architektonických studií. Účast na organizaci několika architektonických soutěží, zkušenosti s pořizováním územně plánovacích podkladů a dokumentací, spolupráce na tvorbě strategických dokumentů města, člen pracovní skupiny Mlýny.

 

Kontakty:

Karolína Koupalová, Odbor hlavního architekta, Magistrát města Pardubic, karolina.koupalova@mmp.cz, 466 859 562; 739 601 251

Petr Návrat, ONplan lab, s.r.o., navrat@onplanlab.com, 608 705 405