Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Obecní živnostenský úřad

Obecní živnostenský úřad

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Havlík Rudolf, Bc.
Rudolf.Havlik@mmp.cz
+420466859379
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Obecní živnostenský úřad
Gorkého 489
mapa
202
Vedoucí odboru
Kalinová Romana
Romana.Kalinova@mmp.cz
+420466859380
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Obecní živnostenský úřad
Gorkého 489
mapa
203
Asistentka ved. odboru

Oddělení registrace

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Růžková Jaroslava, Ing.
Jaroslava.Ruzkova@mmp.cz
+420466859384
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
109
Vedoucí oddělení
Dočkalová Jana
Jana.Dockalova@mmp.cz
+420466859382
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
104
Referent
Dostálková Jolana, DiS.
Jolana.Dostalkova@mmp.cz
+420466859386
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
009
Referent
Foretová Alena, Bc.
Alena.Foretova@mmp.cz
+420466859387
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
009
Referent
Končinská Petra
Petra.Koncinska@mmp.cz
+420466859389
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
003
Referent
Kusá Vlasta
Vlasta.Kusa@mmp.cz
+420466859388
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
013
Referent
Málková Michaela, Bc.
Michaela.Malkova@mmp.cz
+420466859378
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
010
Referent
Novotná Lada, mgr
Lada.Novotna@mmp.cz
+420466859385
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
008
Referent
Pleskotová Lenka
Lenka.Pleskotova@mmp.cz
+420466859390
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
012
Referent
Provazníková Iva, Mgr.
Iva.Provaznikova@mmp.cz
+420466859381
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
113
Referent
Šafaříková Šárka
Sarka.Safarikova@mmp.cz
+420466859383
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení registrace
Gorkého 489
mapa
103
Referent

Oddělení kontrolní a správní

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Řeřuchová Alena
Alena.Reruchova@mmp.cz
+420466859391
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
207
Vedoucí oddělení
Antošová Pavlína, Mgr.
Pavlina.Antosova@mmp.cz
+420466859181
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
201
Referent
Lebedová Dana
Dana.Lebedova@mmp.cz
+420466859325
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
213
Referent
Teplá Pavlína, Bc.
Pavlina.Tepla@mmp.cz
+420466859397
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
114
Referent
Víšková Jana, Bc.
Jana.Viskova@mmp.cz
+420466859392
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
211
Referent
Zavadilová Jindra
Jindra.Zavadilova@mmp.cz
+420466859395
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
209
Referent
Zpěváková Jitka
Jitka.Zpevakova@mmp.cz
+420466859396
QR kód
Obecní živnostenský úřad
Oddělení kontrolní a správní
Gorkého 489
mapa
208
Referent