Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Stavební úřad

Stavební úřad

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Vopršal Jiří, Ing.
Jiri.Voprsal@mmp.cz
+420466859307
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S212
Vedoucí odboru

Stavební úřad

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Černá Kristýna, Mgr.
Kristyna.Cerna@mmp.cz
+420466859280
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S214
Referent
Kubánková Kristýna
Kristyna.Kubankova@mmp.cz
+420466859163
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S011
Referent
Rálišová Věra
Vera.Ralisova@mmp.cz
+420466859208
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S012
Referent
Svědirohová Lucie
Lucie.Svedirohova@mmp.cz
+420466859306
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S211
Referent
Vostřelová Petra
Petra.Vostrelova@mmp.cz
+420466859103
QR kód
Stavební úřad
Stavební úřad
Štrossova 44
mapa
S210
Referent

Oddělení stavebního úřadu I.

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Skladanová Kateřina, Ing.
Katerina.Skladanova@mmp.cz
+420466859176
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S220
Vedoucí oddělení
Dubravčíková Vladimíra
Vladimira.Dubravcikova@mmp.cz
+420466859149
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S221
Referent
Kadičová Eva, Ing.
Eva.Kadicova@mmp.cz
+420466859203
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S221
Referent
Mrtková Lenka
Lenka.Mrtkova@mmp.cz
+420466859300
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S203
Referent
Paulišová Markéta
Marketa.Paulisova@mmp.cz
+420466859179
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S208
Referent
Petrusová Zita
Zita.Petrusova@mmp.cz
+420466859157
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S204
Referent
Réblová Alena
Alena.Reblova@mmp.cz
+420466859135
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S209
Referent
Sekyrková Marcela
Marcela.Sekyrkova@mmp.cz
+420466859177
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S222
Referent
Sýkorová Zuzana, Ing.
Zuzana.Sykorova@mmp.cz
+420466859197
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S208
Referent
Šenkýřová Linda, Bc.
Linda.Senkyrova@mmp.cz
+420466859256
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu I.
Štrossova 44
mapa
S209
Referent

Oddělení stavebního úřadu II.

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Prokůpková Ilona, Ing.
Ilona.Prokupkova@mmp.cz
+420466859193
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S205
Vedoucí oddělení
Bobková Jana
Jana.Bobkova@mmp.cz
+420466859161
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S201
Referent
Holická Tereza
Tereza.Holicka@mmp.cz
+420466859165
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S202
Referent
Mejsnarová Václava
Vaclava.Mejsnarova@mmp.cz
+420466859180
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S206
Referent
Stefanová Ivana
Ivana.Stefanova@mmp.cz
+420466859126
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S207
Referent
Syrový František, Ing.
Frantisek.Syrovy@mmp.cz
+420466859207
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S206
Referent
Švadlenová Ivana, Ing.
Ivana.Svadlenova@mmp.cz
+420466859763
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S221
Referent
Uhlířová Irena
Irena.Uhlirova@mmp.cz
+420466859172
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S201
Referent
Zabilanská Soňa, Ing.
Sona.Zabilanska@mmp.cz
+420466859312
QR kód
Stavební úřad
Oddělení stavebního úřadu II.
Štrossova 44
mapa
S207
Referent