Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor životního prostředí

Odbor životního prostředí

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Míča Miroslav, Ing.
Miroslav.Mica@mmp.cz
+420466859308
QR kód
Odbor životního prostředí
Odbor životního prostředí
Štrossova 44
mapa
S303
Vedoucí odboru

Oddělení ochrany přírody

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Veselovský Petr, Ing.
Petr.Veselovsky@mmp.cz
+420466859154
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody
Štrossova 44
mapa
S305
Vedoucí oddělení
Horáková Jana, Ing.
Jana.Horakova@mmp.cz
+420466859188
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody
Štrossova 44
mapa
S301
Referent
Linhart Karel
Karel.Linhart@mmp.cz
+420466859301
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody

mapa
S307
Referent
Meduna František, Ing.
Frantisek.Meduna@mmp.cz
+420466859146
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody
Štrossova 44
mapa
S306
Referent
Novotná Jana, Ing.
Jana.Novotna@mmp.cz
+420466859309
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody
Štrossova 44
mapa
S302
Referent
Venzarová Karolína, Bc.
Karolina.Venzarova@mmp.cz
+420466859211
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení ochrany přírody
Štrossova 44
mapa
S307
Referent

Oddělení odpadů a ovzduší

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Löfelmannová Monika, Ing.
Monika.Lofelmannova@mmp.cz
+420466859320
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení odpadů a ovzduší
Štrossova 44
mapa
S309
Vedoucí oddělení
Bakajsová Jaroslava, Mgr.
Jaroslava.Bakajsova@mmp.cz
+420466859169
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení odpadů a ovzduší
Štrossova 44
mapa
S310
Referent
Frýdová Radmila, Ing.
Radmila.Frydova@mmp.cz
+420466859191
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení odpadů a ovzduší
Štrossova 44
mapa
S308
Referent
Slach Roman, Bc.
Roman.Slach@mmp.cz
+420466859196
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení odpadů a ovzduší
Štrossova 44
mapa
S308
Referent

Oddělení vodního hospodářství

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Sigmund Otto
Otto.Sigmund@mmp.cz
+420466859321
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení vodního hospodářství
Štrossova 44
mapa
S312
Vedoucí oddělení
Horáčková Strnadová Markéta, Ing.
Marketa.Strnadova@mmp.cz
+420466859215
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení vodního hospodářství
Štrossova 44
mapa
S313
Referent
Kalinová Zuzana
Zuzana.Kalinova@mmp.cz
+420466859162
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení vodního hospodářství
Štrossova 44
mapa
S313
Referent
Nováková Alena
Alena.Novakova@mmp.cz
+420466859153
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení vodního hospodářství
Štrossova 44
mapa
S313
Referent
Říhová Monika
Monika.Rihova@mmp.cz
+420466859442
QR kód
Odbor životního prostředí
Oddělení vodního hospodářství
Štrossova 44
mapa
S311
Referent