Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor sociálních věcí

Odbor sociálních věcí

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Bartošová Iva, Mgr.
Iva.Bartosova@mmp.cz
+420466859631
QR kód
Odbor sociálních věcí
Odbor sociálních věcí
U Divadla 828
mapa
D208
Vedoucí odboru

Oddělení sociální péče

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Štěrbová Šárka, Bc.
Sarka.Sterbova@mmp.cz
+420466859627
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D202
Vedoucí oddělení
Dubcová Hana, Mgr.
Hana.Dubcova@mmp.cz
+420466859616
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D203
Referent
Ferancová Martina, Mgr.
Martina.Ferancova@mmp.cz
+420466859624
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D201
Referent
Ferancová Miloslava
Miloslava.Ferancova@mmp.cz
+420466859626
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D201
Referent
Truhlářová Markéta, Bc.
Marketa.Truhlarova@mmp.cz
+420466859647
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociální péče
U Divadla 828
mapa
D203
Referent

Oddělení sociálních služeb a prevence

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Jansová Hana, Bc., Dis.
Hana.Jansova@mmp.cz
+420466859136
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D211
Vedoucí oddělení
Borovec Vladimír
Vladimir.Borovec@mmp.cz
+420466613224
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
Češkova 1240
mapa
Vedoucí městské ubytovny, rómský poradce
Borovičková Andrea
Andrea.Borovickova@mmp.cz
+420466859813
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D210
Referent
Burešová Petra, Bc.
Petra.Buresova@mmp.cz
+420466859651
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D204
Referent
Flégrová Eva
Eva.Flegrova@mmp.cz
+420466859630
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D213
Referent
Chmelařová Karolína
Karolina.Chmelarova@mmp.cz
+420466859611
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D209
Referent
Lazaridisova Nikola
Nikola.Lazaridisova@mmp.cz
+420466859625
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D212
Referent
Polednová Nela, Bc.
Nela.Polednova@mmp.cz
+420466859629
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D212
Referent
Přichystalová Lenka
Lenka.Prichystalova@mmp.cz
+420466859646
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálních služeb a prevence
U Divadla 828
mapa
D213
Referent

Oddělení sociálně právní ochrany dětí

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hnízdová Dana, Bc.
Dana.Hnizdova@mmp.cz
+420466859632
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D401
Vedoucí oddělení
Čermáková Monika
Monika.Cermakova@mmp.cz
+420466859450
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D417
Referent
Kuráková Monika
Monika.Kurakova@mmp.cz
+420466859756
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D416
Referent
Ludvíková Jiřina
Jirina.Ludvikova@mmp.cz
+420466859635
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D409
Referent
Modráčková Iva
Iva.Modrackova@mmp.cz
+420466859628
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D417
Referent
Němec Jan
Jan.Nemec@mmp.cz
+420466859648
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D407
Referent
Pipková Petra, Bc.
Petra.Pipkova@mmp.cz
+420466859634
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D417
Referent
Prokešová Simona, DiS
Simona.Prokesova@mmp.cz
+420466859622
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D416
Referent
Šubrtová Jana
Jana.Subrtova@mmp.cz
+420466859609
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
D416
Referent
Vondrková Simona, DiS.
Simona.Vondrkova@mmp.cz
+420466859642
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení sociálně právní ochrany dětí
U Divadla 828
mapa
U409
Referent

Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Procházková Jana, DiS
Jana.Prochazkova@mmp.cz
+420466859659
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí
U Divadla 828
mapa
D205
Vedoucí oddělení
Burdová Martina
Martina.Burdova@mmp.cz
+420466859620
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí
U Divadla 828
mapa
D207
Referent
Ožďanová Marcela
Marcela.Ozdanova@mmp.cz
+420466859144
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí
U Divadla 828
mapa
D205
Referent
Stránská Michaela
Michaela.Stranska@mmp.cz
+420466859769
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí
U Divadla 828
mapa
U204
Referent
Víznerová Daniela
Daniela.Viznerova@mmp.cz
+420466859623
QR kód
Odbor sociálních věcí
Oddělení ekonomické a rozvojových koncepcí
U Divadla 828
mapa
D206
Referent

Úsek terénní sociální práce

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Růžičková Aneta, Bc.
Aneta.Ruzickova@mmp.cz
+420466859323
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D410
Vedoucí úseku
Hainová Daniela
Daniela.Hainova@mmp.cz
+420466859636
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D406
Referent
Hamplová Magdaléna
Magdalena.Hamplova@mmp.cz
+420466859641
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D403
Referent
Hykyšová Marie, Mgr.
Marie.Hykysova@mmp.cz
+420466859639
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D404
Referent
Moravcová Lenka
Lenka.Moravcova@mmp.cz
+420466859447
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D404
Referent
Novotná Marcela
Marcela.Novotna@mmp.cz
+420466859644
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D405
Referent
Pelíšková Sylva, Bc
Sylva.Peliskova@mmp.cz
+420466859767
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D405
Referent
Raďáková Hana, DiS
Hana.Radakova@mmp.cz
+420466859201
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D406
Referent
Slezáková Stanislava
Stanislava.Slezakova@mmp.cz
+420466859638
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D414
Referent
Sychrová Lenka, Bc., Dis.
Lenka.Sychrova@mmp.cz
+420466859448
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D411
Referent
Vahovská Hana, Mgr.
Hana.Vahovska@mmp.cz
+420466859637
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D413
Referent
Zářecká Linda
Linda.Zarecka@mmp.cz
+420466859755
QR kód
Odbor sociálních věcí
Úsek terénní sociální práce
U Divadla 828
mapa
D414
Referent