Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor školství, kultury a sportu

Odbor školství, kultury a sportu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Liedermanová Ivana, Mgr.
Ivana.Liedermanova@mmp.cz
+420466859413
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Odbor školství, kultury a sportu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA301
Vedoucí odboru
Myslilová Martina, Bc., DiS.
Martina.Myslilova@mmp.cz
+420466859414
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Odbor školství, kultury a sportu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA302
Referent

Oddělení školství

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Havlíková Olga, Mgr.
Olga.Havlikova@mmp.cz
+420466859532
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení školství
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB108
Vedoucí oddělení
Ježková Monika, Bc.
Monika.Jezkova@mmp.cz
+420466859534
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení školství
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB108
Referent
Kamenická Iva, Ing.
Iva.Kamenicka@mmp.cz
+420466859531
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení školství
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB108
Referent
Šťásková Dana, Ing.
Dana.Staskova@mmp.cz
+420466859553
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení školství
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB108
Referent

Oddělení kultury a cestovního ruchu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Karas Martin, Ing.
Martin.Karas@mmp.cz
+420466859535
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení kultury a cestovního ruchu
nám. Republiky čp.1
mapa
IC203
Vedoucí oddělení
Fiedlerová Jana, Mgr.
Jana.Fiedlerova@mmp.cz
+420466859533
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení kultury a cestovního ruchu
nám. Republiky čp.1
mapa
IC203
Referent
Smetáková Michaela, BcA.
Michaela.Smetakova@mmp.cz
+420466859429
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení kultury a cestovního ruchu
Štrossova 44
mapa
S003
Referent
Strnadová Lucie, Bc.
Lucie.Strnadova@mmp.cz
+420466859778
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Oddělení kultury a cestovního ruchu
nám. Republiky čp.1
mapa
IC203
Referent

Ekonomické oddělení

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Dvořák Lukáš, Ing.
Lukas.Dvorak@mmp.cz
+420466859482
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA304
Vedoucí oddělení
Fauler Lukáš, Ing.
Lukas.Fauler@mmp.cz
+420466859552
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA326
Referent
Harvánková Jana, Ing.
Jana.Harvankova@mmp.cz
+420466859439
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA327
Referent
Hurychová Jana, Ing.
Jana.Hurychova@mmp.cz
+420466859473
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA327
Referent
Chaloupková Jitka, Ing.
Jitka.Chaloupkova@mmp.cz
+420466859512
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA303
Referent
Látová Diana
Diana.Latova@mmp.cz
+420466859409
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA327
Referent
Menyhárt Ondřej, Mgr.
Ondrej.Menyhart@mmp.cz
+420466859513
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA329
Referent
Morávková Natálie, Bc.
Natalie.Moravkova@mmp.cz
+420466859549
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA326
Referent
Pochobradská Kateřina, Ing.
Katerina.Pochobradska@mmp.cz
+420466859425
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA329
Referent
Šnejdrová Petra, Ing.
Petra.Snejdrova@mmp.cz
+420466859438
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Ekonomické oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA327
Referent

Úsek Evropský spolkový dům

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Večeřová Zorka, Mgr., Ph.D.
Zorka.Vecerova@mmp.cz
+420466859426
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Úsek Evropský spolkový dům
Pernštýnské náměstí 54
mapa
ESD
Vedoucí úseku
Baladová Květa
Kveta.Baladova@mmp.cz
+420466859522
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Úsek Evropský spolkový dům
Pernštýnské náměstí 54
mapa
ESD
referent
Hřib Jakub, Mgr.
Jakub.Hrib@mmp.cz
+420466859427
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Úsek Evropský spolkový dům
Pernštýnské náměstí 54
mapa
ESD
Referent
Peterkova Radmila
Radmila.Peterkova@mmp.cz
+420466859428
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Úsek Evropský spolkový dům
Pernštýnské náměstí 54
mapa
ESD
Referent
Semanová Marcela
Marcela.Semanova@mmp.cz
+420466859415
QR kód
Odbor školství, kultury a sportu
Úsek Evropský spolkový dům
Pernštýnské náměstí 54
mapa
ESD
Referent

MAP rozvoje vzdělávání ORP Pardubice II

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Luňáková Petra, Ing.
Lunakova.map@mmp.cz
+420739068723
QR kód

MAP rozvoje vzdělávání ORP Pardubice II
Pernštýnské náměstí 1
mapa
Manažerka projektu