Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor správních agend

Odbor správních agend

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Kramář Petr, Mgr.
Petr.Kramar@mmp.cz
+420466859690
QR kód
Odbor správních agend
Odbor správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2224
Vedoucí odboru
Vojtěchová Michaela
Michaela.Vojtechova@mmp.cz
+420466859820
QR kód
Odbor správních agend
Odbor správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2224
Sekretariát

Oddělení matriky

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Potocká Lucie, Mgr.
Lucie.Potocka@mmp.cz
+420466859692
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2119
Vedoucí oddělení
Čapková Jana
Jana.Capkova@mmp.cz
+420466859695
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2116
Matrika manželství a reg. partnerství
Jeníková Hana
Hana.Jenikova@mmp.cz
+420466859694
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2118
Matrika úmrtí
Kazdová Viera
Viera.Kazdova@mmp.cz
+420466859701
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2116
Matrika manželství a reg. partnerství
Lelková Monika
Monika.Lelkova@mmp.cz
+420466859698
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2117
Matrika narození
Robovská Miroslava, Mgr.
Miroslava.Robovska@mmp.cz
+420466859661
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
Komenského nám. 120
mapa
CzechPOINT + ověřování
Czechpoint
Voglová Soňa
Sona.Voglova@mmp.cz
+420466859693
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
2117
Matrika narození

Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Adámková Iveta
Iveta.Adamkova@mmp.cz
+420466859520
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2110
Referent
Dostálová Lucie, Bc.
Lucie.Dostalova@mmp.cz
+420466859830
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2105
Referent
Dostálová Věra
Vera.Slanarova@mmp.cz
+420466859696
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2140
Referent
Drášilová Petra
Petra.Drasilova@mmp.cz
+420466859738
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2105
Referent
Chovancová Martina, Ing.
Martina.Chovancova@mmp.cz
+420466859699
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2139
Referent
Machová Martina, Bc.
Martina.Machova@mmp.cz
+420466859745
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2110
Referent
Němcová Radka
Radka.Nemcova@mmp.cz
+420466859704
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2140
Referent
Petrusová Aneta, Bc
Aneta.Petrusova@mmp.cz
+420466859688
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2105
Referent
Seidlová Renata Sára
RenataSara.Seidlova@mmp.cz
+420466859809
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2139
Referent
Tichá Pavlína
Pavlina.Ticha@mmp.cz
+420466859739
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2105
Referent
Vašulínová Kateřina
Katerina.Vasulinova@mmp.cz
+420466859664
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel

mapa
2104
Referent
Ventluková Petra
Petra.Ventlukova@mmp.cz
+420466859732
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2110
Referent
Vilímovská Alice
Alice.Vilimovska@mmp.cz
+420466859783
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel

mapa
2104
Referent
Vlčková Mirka
Mirka.Vlckova@mmp.cz
+420466859663
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
2104
Referent

Příjem a výdej - oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
Příjem žádostí 466859702, 466859709, 466859708, 466859710
Výdej hotových dokladů 466859722

Oddělení přestupků

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Staněk Leoš, Mgr.
Leos.Stanek@mmp.cz
+420466859711
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2207
Vedoucí oddělení
Čapková Šárka, Bc
Sarka.Capkova@mmp.cz
+420466859619
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2213
Referent
Dvořák Petr
Petr.Dvorak@mmp.cz
+420466859736
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2210
Referent
Horáková Jana, IngMgr
Jana.Horakova2@mmp.cz
+420466859713
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2208
Referent
Jiroutová Michaela, Bc.
Michaela.Jiroutova@mmp.cz
+420466859764
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2208
Referent
Kantůrek Jaroslav
Jaroslav.Kanturek@mmp.cz
+420466859615
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2213
Referent
Musil Radek, Ing.
Radek.Musil@mmp.cz
+420466859703
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2210
Referent
Musilová Eva
Eva.Musilova@mmp.cz
+420466859715
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2208
Referent
Němec Lubomír
Lubomir.Nemec@mmp.cz
+420466859712
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2205
Referent
Roušar Josef
Josef.Rousar@mmp.cz
+420466859719
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2206
Referent
Vlčková Marta
Marta.Vlckova@mmp.cz
+420466859718
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2208
Referent
Vlčková Petra, Bc.
Petra.Vlckova@mmp.cz
+420466859717
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2204
Referent
Vodrážka Dan, Mgr.
Dan.Vodrazka@mmp.cz
+420466859621
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
2207
Referent

Oddělení deliktů provozovatele vozidla

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hradilová Lenka, Ing.
Lenka.Hradilova@mmp.cz
+420466859655
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Vedoucí oddělení
Fornerová Jana, Bc.
Jana.Fornerova@mmp.cz
+420466859119
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
010
Referent
Jadrný Martin
Martin.Jadrny@mmp.cz
+420466859318
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent
Mjartanová Dominika, Bc.
Dominika.Mjartanova@mmp.cz
+420466859752
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent
Shánělová Hana, Bc.
Hana.Shanelova@mmp.cz
+420466859761
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
000
Referent
Veselá Jitka
Jitka.Vesela@mmp.cz
+420466859319
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
010
Referent
Vinklerová Adéla, Mgr.
Adela.Vinklerova@mmp.cz
+420466859836
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
002
Referent
Zemánek Dalibor
Dalibor.Zemanek@mmp.cz
+420466859317
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent

Úsek památkové péče

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Falhaur Karel, Ing.
Karel.Falhaur@mmp.cz
+420466859723
QR kód
Odbor správních agend
Úsek památkové péče
nám. Republiky 12
mapa
2130
Referent
Tobiáš Zdeněk, Bc.
Zdenek.Tobias@mmp.cz
+420466859724
QR kód
Odbor správních agend
Úsek památkové péče
nám. Republiky 12
mapa
2130
Referent