Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor informačních technologií

Odbor informačních technologií

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Malá Zdeňka, Ing.
Zdenka.Mala@mmp.cz
+420466859288
QR kód
Odbor informačních technologií
Odbor informačních technologií
Štrossova 44
mapa
S104
Vedoucí odboru

Oddělení strategie a IT služeb

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Czagan Jan, Ing.
Jan.Czagan@mmp.cz
+420466859316
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení strategie a IT služeb
Štrossova 44
mapa
S120
Vedoucí oddělení
Flegr Jaromír
Jaromir.Flegr@mmp.cz
+420466859121
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení strategie a IT služeb
Štrossova 44
mapa
S106
Správce webových aplikací
Horák Matěj, Bc.
Matej.Horak@mmp.cz
+420466859118
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení strategie a IT služeb
Štrossova 44
mapa
S101
Správce informačních a komunikačních technologií
Marková Lucie, DiS
Lucie.Markova@mmp.cz
+420466859129
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení strategie a IT služeb
Štrossova 44
mapa
S103
Ekonomika, spisová služba
Müllerová Nikola, Ing.
Nikola.Mullerova@mmp.cz
+420466859289
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení strategie a IT služeb
Štrossova 44
mapa
S105
Správce ekonomického systému

Oddělení technické podpory

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Bakrlík David, Ing.
David.Bakrlik@mmp.cz
+420466859200
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S121
Vedoucí oddělení
Cirkl Martin
Martin.Cirkl@mmp.cz
+420466859133
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií
Fiala Martin, Bc.
Martin.Fiala@mmp.cz
+420466859866
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií
Jágr Miroslav, Bc.
Miroslav.Jagr@mmp.cz
+420466859668
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií
Krmenčík Jan, Ing.
Jan.Krmencik@mmp.cz
+420466859277
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S119
Správce informačních a komunikačních technologií
Ludvík Ondřej
Ondrej.Ludvik@mmp.cz
+420466859311
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií
Sedmák Jakub
Jakub.Sedmak@mmp.cz
+420466859204
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií
Sodomka Petr, Bc.
Petr.Sodomka@mmp.cz
+420466859128
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S119
Správce informačních a komunikačních technologií
Voženílek Michal
Michal.Vozenilek@mmp.cz
+420466859117
QR kód
Odbor informačních technologií
Oddělení technické podpory
Štrossova 44
mapa
S102
Správce informačních a komunikačních technologií