Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor ekonomický

Odbor ekonomický

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Nečas Ondřej, Ing
Ondrej.Necas@mmp.cz
+420466859511
QR kód
Odbor ekonomický
Odbor ekonomický
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC202
Vedoucí odboru

Úsek finanční strategie

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Dvořáková Petra, Ing.
Petra.Dvorakova@mmp.cz
+420466859474
QR kód
Odbor ekonomický
Úsek finanční strategie
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB306
Referent

Oddělení účetnictví

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Míčová Lenka, Ing.
Lenka.Micova@mmp.cz
+420466859457
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB210
Vedoucí oddělení
Hálová Ivana
Ivana.Halova@mmp.cz
+420466859459
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB209
Referent
Krulichová Hana
Hana.Krulichova@mmp.cz
+420466859465
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB209
Referent
Kubátová Jitka
Jitka.Kubatova@mmp.cz
+420466859143
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB303
Referent
Poláková Petra
Petra.Polakova@mmp.cz
+420466859434
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
Referent
Schejbalová Iveta
Iveta.Schejbalova@mmp.cz
+420466859468
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB208
Referent
Vokounová Tamara
Tamara.Vokounova@mmp.cz
+420466859446
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení účetnictví
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB208
Referent

Oddělení rozpočtu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hochmanová Renata, Ing.
Renata.Hochmanova@mmp.cz
+420466859441
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení rozpočtu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB306
Vedoucí oddělení
Denková Monika
Monika.Denkova@mmp.cz
+420466859458
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení rozpočtu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB303
Referent
Janošová Jana
Jana.Janosova@mmp.cz
+420466859481
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení rozpočtu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB304
Referent
Musilová Renata
Renata.Musilova@mmp.cz
+420466859503
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení rozpočtu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB303
Referent

Oddělení daní a daňových pohledávek

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Baloušková Ilona, Ing.
Ilona.Balouskova@mmp.cz
+420466859681
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N244
Vedoucí oddělení
Černá Petra, Ing.
Petra.Cerna@mmp.cz
+420466859682
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N247
Referent
Hosprová Naděžda
Nadezda.Hosprova@mmp.cz
+420466859678
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N246
Referent
Pejřimovská Eva
Eva.Pejrimovska@mmp.cz
+420466859677
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N246
Referent
Schejbalová Jitka
Jitka.Schejbalova@mmp.cz
+420466859685
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N245
Referent
Štréglová Ludmila
Ludmila.Streglova@mmp.cz
+420466859679
QR kód
Odbor ekonomický
Oddělení daní a daňových pohledávek
nám. Republiky 12
mapa
N245
Referent