Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor rozvoje a strategie

Odbor rozvoje a strategie

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Čada Miroslav, Ing.
Miroslav.Cada@mmp.cz
+420466859479
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Odbor rozvoje a strategie
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC308
Vedoucí odboru
Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Holeková Michaela, Bc.
Michaela.Holekova@mmp.cz
+420466859484
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Odbor rozvoje a strategie
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC303
Referent
Šebestyánová Kamila, Bc.
Kamila.Sebestyanova@mmp.cz
+420466859707
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Odbor rozvoje a strategie

mapa
PA229
Referent

Oddělení strategického plánu a projektového managementu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Chvojka Jan, Ing.
Jan.Chvojka@mmp.cz
+420466859435
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC302
Vedoucí oddělení
Doležalová Blanka, Ing.
Blanka.Dolezalova@mmp.cz
+420466859530
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské námestí 1
mapa
PB304
Referent
Janiš Antonín
Antonin.Janis@mmp.cz
+420466859751
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské námestí 1
mapa
PC202
Referent
Macháně Jiří, Ing.
Jiri.Machane@mmp.cz
+420466859526
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu

mapa
PB304
Referent
Nováková Marianna, Ing.
Marianna.Novakova@mmp.cz
+420466859774
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské námestí 1
mapa
PB304
Referent
Štefanča Branislav, Mgr.
Branislav.Stefanca@mmp.cz
+420466859768
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
Referent
Vojta Vít
Vit.Vojta@mmp.cz
+420466859569
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení strategického plánu a projektového managementu
Pernštýnské námestí 1
mapa
PC302
Referent

Oddělení dotačního managementu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Harišová Petra, Ing.
petra.harisova@mmp.cz
+420466859444
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení dotačního managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA128
Vedoucí oddělení
Führerová Zora
Zora.Fuhrerova@mmp.cz
+420466859455
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení dotačního managementu

mapa
PA229
Referent
Hledíková Barbora, Ing.
Barbora.Hledikova@mmp.cz
+420466859477
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení dotačního managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC202
referent
Jiráková Nikola
Nikola.Jirakova@mmp.cz
+420466859475
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení dotačního managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA229
Referent
Rašková Kateřina, Ing.
Katerina.Raskova@mmp.cz
+420466859456
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení dotačního managementu
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB304
Referent

Oddělení veřejných zakázek

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Vopršalová Karolína, Ing.
Karolina.Voprsalova@mmp.cz
+420466859421
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení veřejných zakázek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC203a
Vedoucí oddělení
Radová Eva
Eva.Radova@mmp.cz
+420466859403
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení veřejných zakázek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC203
Referent
Šmahelová Kateřina
Katerina.Smahelova@mmp.cz
+420466859401
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení veřejných zakázek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC203
Referent

Oddělení implementace strategie ITI

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hoffman Filip, Ing.
Filip.Hoffman@mmp.cz
+420466859551
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení implementace strategie ITI
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC302
Vedoucí oddělení
Kořínek Tomáš, Ing.
Tomas.Korinek@mmp.cz
+420466859453
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení implementace strategie ITI
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC302
Referent
Kudynová Michaela, Mgr. et Mgr.
Michaela.Kudynova@mmp.cz
+420466859556
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení implementace strategie ITI
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC302
Referent
Nevrklová Marie, Ing.
Marie.Nevrklova@mmp.cz
+420466859837
QR kód
Odbor rozvoje a strategie
Oddělení implementace strategie ITI
Pernštýnské náměstí 1
mapa
C302
Referent