Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor hlavního architekta

Odbor hlavního architekta

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Kavalírová Zuzana, Ing. arch.
Zuzana.Kavalirova@mmp.cz
+420466859138
QR kód
Odbor hlavního architekta
Odbor hlavního architekta
Štrossova 44
mapa
S007
Vedoucí odboru

 

Oddělení architektonické a urbanistické koncepce

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Reiský Aleš, Ing. arch.
Ales.Reisky@mmp.cz
+420466859145
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S019
Vedoucí oddělení
Brázdová Dana, Ing. arch.
Dana.Brazdova@mmp.cz
+420466859209
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S020
Referent
Jelínková Kateřina, Bc.
Katerina.Jelinkova@mmp.cz
+420466859801
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S019
Referent
Juračková Zuzana, Ing.
Zuzana.Jurackova@mmp.cz
+420466859219
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S110
Referent
Marková Lenka, Ing.
Lenka.Markova@mmp.cz
+420466859198
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S019
Referent
Ptáček Martin, Ing.
Martin.Ptacek@mmp.cz
+420466859134
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení architektonické a urbanistické koncepce
Štrossova 44
mapa
S019
Referent

Oddělení územního plánování

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Zmítková Mariana, Ing. arch.
Mariana.Zmitkova@mmp.cz
+420466859218
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S109
Vedoucí oddělení
Hudousková Kateřina


QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S002
Praktikant
Mojžíšková Dana, Ing. arch.
Dana.Mojziskova@mmp.cz
+420466859131
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S107
Referent
Rajtrová Helena, Ing.
Helena.Rajtrova@mmp.cz
+420466859175
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S002
Referent
Schaffer David, Mgr.
David.Schaffer@mmp.cz
+420466859182
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S111
Referent
Šebesta David, Mgr.
David.Sebesta@mmp.cz
+420466859835
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S002
Referent
Šrollová Zuzana, Ing. arch.
Zuzana.Srollova@mmp.cz
+420466859771
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S002
Referent
Vodehnalová Lenka, Mgr.
Lenka.Vodehnalova@mmp.cz
+420466859166
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S107
Referent
Zárubová Kamila, Ing.
Kamila.Zarubova@mmp.cz
+420466859706
QR kód
Odbor hlavního architekta
Oddělení územního plánování
Štrossova 44
mapa
S108
Referent

Úsek technické podpory

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Konstantinová Blanka, Mgr.
Blanka.Konstantinova@mmp.cz
+420466859139
QR kód
Odbor hlavního architekta
Úsek technické podpory
Štrossova 44
mapa
S006
Referent
Kubíčková Marcela
Marcela.Kubickova@mmp.cz
+420466859258
QR kód
Odbor hlavního architekta
Úsek technické podpory
Štrossova 44
mapa
S005
Referent
Pecka Lubomír, Ing.
Lubomir.Pecka@mmp.cz
+420466859168
QR kód
Odbor hlavního architekta
Úsek technické podpory
Štrossova 44
mapa
S005
Referent