Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor dopravy

Odbor dopravy

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Bakajsa Vladimír, Ing.
Vladimir.Bakajsa@mmp.cz
+420466859351
QR kód
Odbor dopravy
Odbor dopravy
nám. Republiky 12
mapa
N201
Vedoucí odboru
Modrová Dagmar, Bc.
Dagmar.Modrova@mmp.cz
+420466859367
QR kód
Odbor dopravy
Odbor dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N201
Referent

Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Moravec Martin, Ing., Ph.D.
Martin.Moravec@mmp.cz
+420466859353
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N225
Vedoucí oddělení
Bureš Pavel, Ing.
Pavel.Bures@mmp.cz
+420466859363
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N251
Referent
Chroustová Marie, Bc.
Marie.Chroustova@mmp.cz
+420466859354
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N221
Referent
Krupková Pavla
Pavla.Krupkova@mmp.cz
+420466859765
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N248
Referent
Kříž Jiří, Bc.
Jiri.Kriz@mmp.cz
+420466859366
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N123
Referent
Morchová Zdeňka
Zdenka.Morchova@mmp.cz
+420466859754
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N226
Referent
Neuman Stanislav, Mgr.
Stanislav.Neuman@mmp.cz
+420466859348
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy

mapa
N221
Referent
Švadlenková Marcela, Ing.
Marcela.Svadlenkova@mmp.cz
+420466859195
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N250
Referent
Urbánek Tomáš
Tomas.Urbanek@mmp.cz
+420466859358
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N249
Referent
Zubák Jiří, Bc.
Jiri.Zubak@mmp.cz
+420466859350
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
N123
Referent

Oddělení dopravně správních agend

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Švadlenka Jan, Mgr.
Jan.Svadlenka@mmp.cz
+420466859730
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N122
Vedoucí oddělení
Vosáhlo Radek
Radek.Vosahlo@mmp.cz
+420466859652
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N122
Vedoucí úseku
Buchalová Alena
Alena.Buchalova@mmp.cz
+420466859657
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N127
Referent
Čáňová Leona
Leona.Canova@mmp.cz
+420466859618
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N125
Referent
Herzánová Romana
Romana.Herzanova@mmp.cz
+420466859377
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N125
Referent
Hrušková Iveta
Iveta.Hruskova@mmp.cz
+420466859658
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N125
Referent
Krausová Lenka
Lenka.Krausova@mmp.cz
+420466859347
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N125
Referent
Křenová Kateřina
Katerina.Krenova@mmp.cz
+420466859748
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N121
Referent
Máslo Josef
Josef.Maslo@mmp.cz
+420466859653
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N122
Referent
Pacoláková Monika
Monika.Pacolakova@mmp.cz
+420466859346
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N121
Referent
Řádek Jiří
Jiri.Radek@mmp.cz
+420466859356
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N124
Referent
Shejbal Petr, Bc.
Petr.Shejbal@mmp.cz
+420466859359
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N122
Referent
Šatarová Šárka
Sarka.Satarova@mmp.cz
+420466859650
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N120
Referent

Oddělení registru vozidel

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Vojáčková Kristýna, Ing.
Kristyna.Vojackova@mmp.cz
+420466859370
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB6
Vedoucí oddělení
Braunová Lenka
Lenka.Braunova@mmp.cz
+420466859373
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB13
Referent
Dosedělová Šárka
Sarka.Dosedelova@mmp.cz
+420466859734
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB5
Referent
Frintová Lenka
Lenka.Frintova@mmp.cz
+420466859205
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB12
Referent
Jamber Václav
Vaclav.Jamber@mmp.cz
+420466859372
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Jedličková Lenka
Lenka.jedlickova@mmp.cz
+420466859341
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB2
Referent
Kolmanová Iva
Iva.Kolmanova@mmp.cz
+420466859374
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB4
Referent
Krabcová Alena
Alena.Krabcova@mmp.cz
+420466859375
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent
Lopatářová Lucie
Lucie.Lopatarova@mmp.cz
+420466859340
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB14
Referent
Novák Libor
Libor.Novak@mmp.cz
+420466859342
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Pavlíčková Šárka
Sarka.Pavlickova@mmp.cz
+420466859339
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB12
Referent
Prchalová Eva
Eva.Prchalova@mmp.cz
+420466859376
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB2
Referent
Roušová Vladimíra
Vladimira.Rousova@mmp.cz
+420466859337
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB14
Referent
Syrovcová Blanka
Blanka.Syrovcova@mmp.cz
+420466859338
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB4
Referent
Štefánková Jana
Jana.Stefankova@mmp.cz
+420466859343
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Vašáková Kateřina
Katerina.Vasakova@mmp.cz
+420466859368
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent