Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Kancelář tajemníka

Kancelář tajemníka

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Turek Jiří, Mgr.
Jiri.Turek@mmp.cz
+420466859524
QR kód
Kancelář tajemníka
Kancelář tajemníka
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A307
Vedoucí odboru
Veselá Ilona
Ilona.Vesela@mmp.cz
+420466859518
QR kód
Kancelář tajemníka
Kancelář tajemníka
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A308
Sekretariát

Kancelář tajemníka

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Salavcová Kamila
Kamila.Salavcova@mmp.cz
+420466859310
QR kód
Kancelář tajemníka
Kancelář tajemníka
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA308
Sekretariát

Personální oddělení

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Matičková Ivana, Ing.
Ivana.Matickova@mmp.cz
+420466859419
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A118
Vedoucí oddělení
Bergmanová Romana
Romana.Bergmanova@mmp.cz
+420466859486
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A116
Referent
Kuboušková Helena
Helena.Kubouskova@mmp.cz
+420466859430
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A117
Referent
Macháčková Martina
Martina.Machackova@mmp.cz
+420466859491
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A117
Referent
Pospíšilová Veronika, Bc.
Veronika.Pospisilova@mmp.cz
+420466859471
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
U Divadla 828
mapa
Referent
Staňková Daniela, Mgr.
Daniela.Stankova@mmp.cz
+420466859497
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení

mapa
Referent
Vosáhlová Hana
Hana.Vosahlova@mmp.cz
+420466859418
QR kód
Kancelář tajemníka
Personální oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A116
Referent

Právní oddělení

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Uchytil Aleš, Mgr.
Ales.Uchytil@mmp.cz
+420466859480
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PD307
Vedoucí oddělení
Bártová Zuzana, Mgr.
Zuzana.Bartova@mmp.cz
+420466859185
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
U Divadla 828
mapa
D402
Referent
Kavalírová Adéla, Mgr.
Adela.Kavalirova@mmp.cz
+420466859105
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PD310
Referent
Málková Irena
Irena.Malkova@mmp.cz
+420466859550
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PD307
Referent
Nuckolls Petr, JUDr.
Petr.Nuckolls@mmp.cz
+420466859487
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
U Divadla 828
mapa
D114
Referent
Vaněčková Helena, Mgr.
Helena.Vaneckova@mmp.cz
+420466859492
QR kód
Kancelář tajemníka
Právní oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PD308
Referent

Úsek modernizace a řízení kvality

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Košťálová Zdeňka, Ing.
Zdenka.Kostalova@mmp.cz
+420466859559
QR kód
Kancelář tajemníka
Úsek modernizace a řízení kvality
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A130
Referent

Oddělení hospodářské správy

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Marek Petr, DiS
Petr.Marek@mmp.cz
+420466859521
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB118
Vedoucí oddělení

Oddělení hospodářské správy - úsek autoprovozu

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Brych Michal
Michal.Brych@mmp.cz
+420466859563
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek autoprovozu
nám. Republiky 12
mapa
N2141
Referent
Jánský Radek
Radek.Jansky@mmp.cz
+420466859564
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek autoprovozu
nám. Republiky 12
mapa
N2141
Referent
Jeřábek František
Frantisek.Jerabek@mmp.cz
+420466859565
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek autoprovozu
nám. Republiky 12
mapa
N2141
Referent

Oddělení spisové služby

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Ilichová Květuše
Kvetuse.Ilichova@mmp.cz
+420466859607
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
nám. Republiky 12
mapa
2101
Vedoucí oddělení
Horká Petra
Petra.Horka@mmp.cz

QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
Nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Hubáčková Mária
Maria.Hubackova@mmp.cz
+420466859770
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Kuželová Dita
Dita.Kuzelova@mmp.cz
+420466859880
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Laburdová Jiřina
Jirina.Laburdova@mmp.cz
+420466859433
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA127
Referent
Pejskarová Iveta
Iveta.Pejskarova@mmp.cz
+420466859888
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
Nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Šimonová Petra
Petra.Simonova@mmp.cz
+420466859746
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
Nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Špačková Miroslava
Miroslava.Spackova@mmp.cz
+420466859772
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
Nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent
Vališová Lenka
Lenka.Valisova@mmp.cz
+420466859432
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení spisové služby
nám. Republiky 12
mapa
2101
Referent

Oddělení hospodářské správy - úsek provozní

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Brandejská Jana
Jana.Brandejska@mmp.cz
+420466859606
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
nám. Republiky 12
mapa
N2115
Referent
Budínská Jana
Jana.Budinska@mmp.cz
+420466859727
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
nám. Republiky 12
mapa
N2114
Referent
Bukačová Alena
Alena.Bukacova@mmp.cz
+420466859544
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
B122
Referent
Dolejský Pavel
Pavel.Dolejsky@mmp.cz

QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB107
Referent
Hájková Monika, Ing.
Monika.Hajkova@mmp.cz
+420466859406
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské námestí 1
mapa
PB117
Referent
Klofanda Jaroslav
Jaroslav.Klofanda@mmp.cz

QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB107
Referent
Komínkova Martina
Martina.Kominkova@mmp.cz
+420466859617
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
nám. Republiky 12
mapa
N2115
Referent
Letáček Jiří
Jiri.Letacek@mmp.cz
+420466859424
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA037
Referent
Malátová Hana
Hana.Malatova@mmp.cz
+420466859142
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
nám. Republiky 12
mapa
PB119
Referent
Pestrová Iva
Iva.Pestrova@mmp.cz
+420466859476
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB119
Referent
Rychnovský Vladimír
Vladimir.Rychnovsky@mmp.cz

QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB107
Referent
Šiška Pavel
Pavel.Siska@mmp.cz
+420466859443
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Štrossova 44
mapa
S0S07
Referent
Vaněk Jiří
Jiri.Vanek@mmp.cz
+420466859420
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PA037
Referent
Vávrová Pavlína
Pavlina.Vavrova@mmp.cz
+420466859489
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení hospodářské správy - úsek provozní
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PB117
Referent

Oddělení kontroly

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Řeháková Markéta, Ing
Marketa.Rehakova@mmp.cz
+420466859167
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení kontroly
Štrossova 44
mapa
S320
Vedoucí oddělení
Dolečková Hana
Hana.Doleckova@mmp.cz
+420466859184
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení kontroly
Štrossova 44
mapa
S321
Referent
Nejeschlebová Blanka
Blanka.Nejeschlebova@mmp.cz
+420466859110
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení kontroly
Štrossova 44
mapa
S322
Referent
Plecháčková Jana, Ing.
Jana.Plechackova@mmp.cz
+420466859116
QR kód
Kancelář tajemníka
Oddělení kontroly
Štrossova 44
mapa
S321
Referent