Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Kancelář primátora

Kancelář primátora

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Jelínek Radim, Ing. Mgr., Ph.D.
Radim.Jelinek@mmp.cz
+420466859440
QR kód
Kancelář primátora
Kancelář primátora
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A310
Vedoucí odboru

Organizační oddělení

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Pešková Alena
Alena.Peskova@mmp.cz
+420466859540
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC301
Vedoucí oddělení
Dušková Jaroslava
Jaroslava.Duskova@mmp.cz
+420466859501
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A207
Sekretariát
Hájková Jitka
Jitka.Hajkova@mmp.cz
+420466859437
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A207
Sekretariát
Králová Pavla
Pavla.Kralova@mmp.cz
+420466859517
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A210
Sekretariát
Kutálková Lucie, DiS
Lucie.Kutalkova@mmp.cz
+420466859557
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské námestí 1
mapa
PC301
Sekretariát
Pavlová Lucie
Lucie.Pavlova@mmp.cz
+420466859404
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
PC301
Referent
Pětíková Jana
Jana.Petikova@mmp.cz
+420466859445
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A202
Sekretariát
Šálená Bartůňková Iva, DiS.
Iva.Bartunkova@mmp.cz
+420466859516
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A210
Sekretariát
Tatarová Hana
Hana.Tatarova@mmp.cz
+420466859504
QR kód
Kancelář primátora
Organizační oddělení
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A202
Sekretariát

Oddělení krizového řízení

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Kyncl Jiří, Ing.
Jiri.Kyncl@mmp.cz
+420466859604
QR kód
Kancelář primátora
Oddělení krizového řízení
nám. Republiky 12
mapa
N2405
Vedoucí oddělení
Cibulka Michal
Michal.Cibulka@mmp.cz
+420466859605
QR kód
Kancelář primátora
Oddělení krizového řízení
nám. Republiky 12
mapa
N2408
Referent
Drábek Petr
Petr.Drabek@mmp.cz
+420466859720
QR kód
Kancelář primátora
Oddělení krizového řízení
nám. Republiky 12
mapa
N2406
Referent
Pešková Adéla, Bc.
Adela.Peskova@mmp.cz
+420466859601
QR kód
Kancelář primátora
Oddělení krizového řízení
nám. Republiky 12
mapa
N2408
Referent

Tiskový úsek

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hradní Nataša
Natasa.Hradni@mmp.cz
+420466859410
QR kód
Kancelář primátora
Tiskový úsek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A311
Referent
Koubková Iveta
Iveta.Koubkova@mmp.cz
+420466859431
QR kód
Kancelář primátora
Tiskový úsek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A311
Referent
Tušlová Alexandra, Mgr.
Alexandra.Tuslova@mmp.cz
+420466859407
QR kód
Kancelář primátora
Tiskový úsek
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A311
Referent

Úsek vnějších vztahů

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Svobodová Hana, Ing.
Hana.Svobodova@mmp.cz
+420466859469
QR kód
Kancelář primátora
Úsek vnějších vztahů
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A312
Vedoucí úseku
Cabrnoch Tomáš, Ing.
Tomas.Cabrnoch@mmp.cz
+420466859493
QR kód
Kancelář primátora
Úsek vnějších vztahů
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A312
Referent
Snopková Kateřina, Mgr.
Katerina.Snopkova@mmp.cz
+420466859463
QR kód
Kancelář primátora
Úsek vnějších vztahů
Pernštýnské náměstí 1
mapa
A312
Referent