Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Průzkum ukáže jak jsou lidé spokojeni s chodem radnice

3.1.2012 | Na pardubické radnici začal dnes průzkum spokojenosti klientů s prací úřadu. Stejný průzkum probíhal zhruba před rokem, další je naplánován na příští rok. Porovnání výsledků ukáže, jak se v průběhu dvou let změnila z pohledu klientů práce pardubické radnice.

radnice-zimni.jpg

„Průzkum je součástí projektu procesního řízení, jehož cílem je, vedle snížení nákladů na výkon veřejné správy, zkvalitnění služeb úřadu. Výsledky loňského průzkumu jsou pro nás jakousi startovací hodnotou s níž můžeme porovnávat to, jak lidé vnímají změny,“ řekla vedoucí kanceláře tajemníka Markéta Řeháková.

V průběhu ledna a první poloviny února osloví pět proškolených tazatelů ve všech budovách magistrátu na 500 respondentů - klientů různých odborů.  Budou se jich tázat nejen na to, jak jsou spokojeni s průběhem jednání na úřadě, ale i na to, kde získali informace potřebné k vyřízení své záležitosti, jak rychle ji vyřídili a podobně. Všechny získané informace mohou přispět jak ke zvýšení efektivity práce na úřadě, tak ke zlepšení jeho služeb veřejnosti.

 

Nataša Hradní

tiskový úsek