Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Město spouští on-line rezervaci pro registr vozidel

4.4.2013 | Od 8. dubna budou mít Pardubáci možnost objednat se po internetu i na oddělení registru vozidel. Díky tomuto unikátnímu systému elektronizace úřadu se především pro klienty výrazně zkrátí čas strávený u přepážek.

mag-cedule.jpg

„Občané se budou moci prostřednictví internetových stránek města objednat na několik týdnů dopředu a v rezervovaný den a čas budou přednostně obslouženi,“ uvedl šéf odboru dopravy Vladimír Bakajsa. „Cílem nového internetového rezervačního systému je zejména zjednodušit občanům kontakt s úřadem a značně jim ušetřit čas,“ dodal. S rezervačním systémem byl současně zaveden nový vyvolávací systém. Občané, kteří nemají přístup k internetu, mohou nadále využít klasický lístkový systém.

Původně měly být on-line rezervace v provozu již v úterý po Velikonocích, kvůli plánované odstávce Centrálního registru vozidel však bylo spuštění o týden odloženo. Vzhledem k pondělnímu svátku a v souvislosti s úterní a středeční odstávkou bude oddělení registru vozidel pro občany v provozu mimořádně i v pátek 4. dubna od 8:00 do 12:00.

Šimon Hradní
tiskový úsek