Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Jolana Voldánová zdobí šesté vydání časopisu To jsou Pardubice

23.11.2016 | Zimní vydání časopisu To jsou Pardubice má na titulní straně krásnou a známou tvář jedné z předních českých moderátorek. Pro pardubickou rodačku Jolanu Voldánovou nejsou Pardubice pouze rodným městem, ale nadále zůstávají druhým domovem této oblíbené moderátorky.

časopis Voldánová

Na dalších stránkách časopisu vám představíme turisty, ale i našinci stále obdivované historické centrum města, které je plné krásných domů a romantických zákoutí. Už jste někdy zavítali do Divadla 29? Toto centrum otevřené kultury hostí velmi zajímavé umělce všech uměleckých žánrů. Med je základní přísada poctivého perníku, který je tak typický pro Pardubice, a o medových „továrnách“ a hlavně o včelách pohovoříme s odborníkem na slovo vzatým, totiž s Evženem Báchorem. Poslední stránky nás přenesou do letní olympijské atmosféry, která byla díky úspěšné akci Olympijský park Pardubice 2016 v našem městě obzvláště povedená. A na úplný závěr se „projedeme“ po Pardubicích na bruslích.

Časopis To jsou Pardubice je opět k dostání kromě infocentra také v městském divadle, v Domě hudby, či na letišti. Přijít si pro něj můžete také na radnici na Pernštýnské náměstí. Ať se vám časopis hezky čte a dělá radost vám i všem, které naším časopisem podarujete!