Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Tiskové zprávy

Stěhování Velké pardubické z Pardubic je absolutní nesmysl

10.1.2011

Pondělní vydání Práva přineslo ve své regionální příloze pro východní Čechy článek, jehož titulek hlásal, že by se nejtěžší překážkový dostih kontinentální Evropy – Velká pardubická – mohl snad stěhovat pryč z města. V textu pan redaktor dokonce naznačuje reálnost stěhování Velké pardubické do pražské Chuchle nebo na závodiště do Karlových Varů. Tento titulek i publikovaná konstrukce o možném stěhování Velké pardubické z Pardubic pryč je naprostým nesmyslem a nezakládá se v žádném případě na pravdě.

Čas vánočních stromků se krátí, vrací se do přírody

5.1.2011

Tisíce „vysloužilých“ vánoční stromků se v těchto dnech objeví v pardubických ulicích. Služby města Pardubic jich pravidelně každý rok během ledna a února svážejí více než 30 tun. Symboly Vánoc lidem poslouží ještě naposled. Zaměstnanci služeb je promění na kompost a vrátí tak do přírodního koloběhu.

dsc-0182.jpg

Nový rok přinesl do Pardubic samé kluky

3.1.2011

V pardubické porodnici se narodily tři děti, které budou mít v rodném listě datum narození 1. 1. 2011. Prvním miminkem roku je Richard Drahoš narozený v 8:30. Po něm přišli na Nový rok v Pardubicích na svět další dva kluci - Matěj a Denis. A protože Richard je doma v Holicích, je prvním občanem Pardubic roku 2011 Matěj, narozený v 11:20.

1 6 10 15 16 17 18 19