Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Sportovní park Pardubice

Sportovní park Pardubice

Víkend v parku čítá tisíce návštěvníků

Rozjezd Sportovního parku Pardubice nezklamal. Naopak. O víkendu do parku Na Špici dorazily tisíce lidí, v sobotu se návštěvnost pohybovala kolem šesti tisíc, v neděli v parku proudilo přes deset tisíc návštěvníků. Důvod? Slunečné počasí, bohatá nabídka sportovních aktivit nebo i prodloužená otevírací doba.

Průvodce

Průvodce Sportovním parkem Pardubice ke stažení

Chcete si už dnes prolistovat kapesního průvodce Sportovním parkem Pardubice? Klikněte na odkaz níže a můžete se začít těšit na konkrétní akce! Fyzicky si průvodce můžete vyzvednout 10.8. v infocentru pod Zelenou branou, nebo v kiosku při vstupu do parku Na Špici v době konání akce, tedy 12. - 20. srpna.

Výstava SPP

Výstava fotografií nainstalována

Výstava skvělých fotografií z loňského Olympijského parku Pardubice 2016, jejichž autorem je Tomáš Kubelka, je k vidění v parku Na Špici :) Nalaďte se do sportovna během procházky parkem a zavzpomínejte na loňský srpen spolu s námi :) Výstava bude k vidění do 20. srpna.

Sportovní park Pardubice ilustrační

Sportovní park Pardubice - vše na jednom místě

Přečtěte si aktualizované informace o Sportovním parku Pardubice v následující příloze! Těšíme se na Vás :)

Dobrovolníci SPP

Sportovní park Pardubice 2017 - registrace dobrovolníků

Ve dnech 12. - 20. srpna Pardubice opět ožijí sportem! Pamatuješ se na skvělou atmosféru loňského Olympijského parku Pardubice, chtěl/a bys letos být u toho a podílet se na úspěšném průběhu dalšího ročníku? Skvěle, tvoje šance je právě teď! Přidej se k nám - HLEDÁME DOBROVOLNÍKY!

TK sportovní park

Na své si v parku přijdou všechny generace

Celkem 9 dní plných sportu, nové logo, nově ozdobená lávka přes Chrudimku. Co se ještě skrývá v projektu Sportovní park Pardubice? Na minimálně 15 stálých a několika variabilních stanovištích umístěných na souši i na řece se vystřídá nejméně 60 sportovních klubů a oddílů z Pardubic a okolí. Děti si tak vyzkouší nejrůznější aktivity, k nimž by se třeba jinak nedostaly, jejich rodiče si pak mohou užít řadu kulturních akcí, které program SPP doplní zejména o víkendu.

Sportovní park Pardubice ilustrační

V létě se park Na Špici promění ve Sportovní park Pardubice

Přivést děti ke sportu bude i letos cílem akce, která v srpnu oživí pardubický park Na Špici. Od 12. do 20. srpna budou moci celé rodiny s dětmi vyzkoušet několik desítek sportů, chybět samozřejmě nebudou ani oblíbená stanoviště přímo na řekách. Součástí parku bude celá řada kulturních akcí. Pardubice tak navážou na velmi úspěšné loňské sportovní léto, kdy pořádaly Olympijský park Pardubice 2016.