Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Sportovní park Pardubice

Sportovní park Pardubice ilustrační

Sportovní park Pardubice - vše na jednom místě

Přečtěte si aktualizované informace o Sportovním parku Pardubice v následující příloze! Těšíme se na Vás :)

Dobrovolníci SPP

Sportovní park Pardubice 2017 - registrace dobrovolníků

Ve dnech 12. - 20. srpna Pardubice opět ožijí sportem! Pamatuješ se na skvělou atmosféru loňského Olympijského parku Pardubice, chtěl/a bys letos být u toho a podílet se na úspěšném průběhu dalšího ročníku? Skvěle, tvoje šance je právě teď! Přidej se k nám - HLEDÁME DOBROVOLNÍKY!

TK sportovní park

Na své si v parku přijdou všechny generace

Celkem 9 dní plných sportu, nové logo, nově ozdobená lávka přes Chrudimku. Co se ještě skrývá v projektu Sportovní park Pardubice? Na minimálně 15 stálých a několika variabilních stanovištích umístěných na souši i na řece se vystřídá nejméně 60 sportovních klubů a oddílů z Pardubic a okolí. Děti si tak vyzkouší nejrůznější aktivity, k nimž by se třeba jinak nedostaly, jejich rodiče si pak mohou užít řadu kulturních akcí, které program SPP doplní zejména o víkendu.

Sportovní park Pardubice ilustrační

V létě se park Na Špici promění ve Sportovní park Pardubice

Přivést děti ke sportu bude i letos cílem akce, která v srpnu oživí pardubický park Na Špici. Od 12. do 20. srpna budou moci celé rodiny s dětmi vyzkoušet několik desítek sportů, chybět samozřejmě nebudou ani oblíbená stanoviště přímo na řekách. Součástí parku bude celá řada kulturních akcí. Pardubice tak navážou na velmi úspěšné loňské sportovní léto, kdy pořádaly Olympijský park Pardubice 2016.