Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Členové zastupitelstva

Občanská demokratická strana5 mandátů
25,34 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Mgr. Vítězslav Štěpánek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

56 let, starosta MO III, Studánka
1 691
2.
Mgr. Ivana Nejedlá

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

51 let, ředitelka ZŠ Studánka, Studánka
1 135
3.
Pavel Vojtěch

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

63 let, podnikatel, Studánka
1 091
4.
Mgr. Jiřina Klírová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

52 let, pracovnice krajského úřadu, Studánka
1 023
5.
Ing. Vlastislav Mácha

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

51 let, vedoucí zkušebních laboratoří, Bílé Předměstí
   974
ANO 20113 mandáty
16,59 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Martin Kolovratník

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

39 let, poslanec Parlamentu ČR, Bílé Předměstí

828
2.
Václav Shejbal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

61 let, sportovní trenér a manažer, Bílé Předměstí

725
3.
Ing. Miroslav Kubík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

54 let, podnikatel, Studánka
708
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
11,95 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Martin Vlasák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

46 let, řidič záchranář, Studánka

547
2.
Ing. Aleš Vavřička

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

41 let, jednatel společnosti, Studánka

521
SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE2 mandáty
9,43 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
RNDr. Josef Kubát

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 2

71 let, emeritní ředitel gymnázia, Studánka

758
2.
Ing. Jaroslav Cihlo

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 1

65 let, ředitel společnosti, Studánka

567
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
8,1 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ivan Moravec

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

28 let, mechanik SMT, Studánka
362
PARDUBÁCI1 mandát
7,95 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
František Brendl

kandidátní listina: PARDUBÁCI
pořadí na kandidátce: 10

38 let, náměstek primátorky, Studánka
390
Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)1 mandát
5,9 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
MUDr. Drahomíra Peřinová

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)
pořadí na kandidátce: 1

61 let, pediatr, Studánka
378