Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Městský obvod Pardubice II - Polabiny, Cihelna

Aktuální zprávy

30 km

Dopravní opatření v Rosické ulici

24.8.2016

V pátek 26. srpna 2016 se budou realizovat dopravní opatření v Rosické ulici jako rychlé, nízkonákladové řešení do doby provedení stavebních úprav v rámci akce Dopravní zklidnění okolí ZŠ Polabiny 1. Hlavním důvodem opatření je zvýšení bezpečnosti dětí docházejících na tuto školu. Kromě nového vodorovného dopravního značení se v ulici objeví betonové květináče, které zajistí jeho dodržování. Cílem je snížení rychlosti na 30 km/h, zajištění rozhledů na stávajících místech pro přecházení a na křižovatkách.

Polabinská pouť 2016

Pozvánka na XVII. Staročeskou polabinskou pouť

22.8.2016

Městský obvod Pardubice II srdečně zve na tradiční pouť, která se koná v sobotu 24. 9. 2016 v parku Jiřího Srbka v centru Polabin 4 (nedaleko gymnázia).

Senioři ve školách

BABIČKY A DĚDEČKOVÉ, PŘIJĎTE DO MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOL V PARDUBICÍCH

5.8.2016

BABIČKY A DĚDEČKOVÉ, PŘIJĎTE ZA NÁMI! SHÁNÍME AKTIVNÍ SENIORY K DOBROVOLNICTVÍ V PARDUBICKÝCH MATEŘSKÝCH A ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

Havárie vodovodu

Uzavírka Lidické ulice

29.7.2016

Upozorňujeme, že v období od 8. - 19. 8. 2016 bude kvůli výkopovým pracím na rekonstrukci vodovodu uzavřen vjezd do ulice Lidické z ul. Kpt. Bartoše. Jinak bude provoz v ulici Lidické normální, bude však přístupná pouze prostřednictvím ulice Lonkovy.

Polabiny z telekomunikační věže

Fámy o výstavbě v Lonkovce

12.7.2016

Už jste to taky slyšeli? Mezi Lonkovkou a Lidickou se mají stavět sociální byty! A výstavba relaxačního centra? To je jen zástěrka! K nám se tyto „zaručené zprávy“ donesly již z několika zdrojů a tak považujeme za vhodné uvést věci na pravou míru.