Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor správních agend

Odbor správních agend

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Kramář Petr, Mgr.
Petr.Kramar@mmp.cz
+420466859690
QR kód
Odbor správních agend
Odbor správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N224
Vedoucí odboru
Vojtěchová Michaela
Michaela.Vojtechova@mmp.cz
+420466859820
QR kód
Odbor správních agend
Odbor správních agend
nám. Republiky 12
mapa
N224
Sekretariát

Oddělení matriky

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Havlíčková Zdeňka
Zdenka.Havlickova@mmp.cz
+420466859692
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N119
Vedoucí oddělení
Čapková Jana
Jana.Capkova@mmp.cz
+420466859661
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
Komenského nám. 120
mapa
CzechPOINT
Jeníková Hana
Hana.Jenikova@mmp.cz
+420466859694
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N118
Matrika úmrtí
Kazdová Viera
Viera.Kazdova@mmp.cz
+420466859701
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N116
Matrika manželství a reg. partnerství
Kulhánková Jitka
Jitka.Kulhankova@mmp.cz

QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
Pernštýnské náměstí 1
mapa
N117
Brigádnice
Lelková Monika
Monika.Lelkova@mmp.cz
+420466859698
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N117
Matrika narození
Vilíková Marcela, Mgr.
Marcela.Vilikova@mmp.cz
+420466859695
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N116
Matrika manželství a reg. partnerství
Voglová Soňa
Sona.Voglova@mmp.cz
+420466859693
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení matriky
nám. Republiky 12
mapa
N117
Matrika narození

Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Dlabajová Ema, Bc.
Ema.Dlabajova@mmp.cz
+420466859731
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N142
Vedoucí oddělení
Adámková Iveta
Iveta.Adamkova@mmp.cz
+420466859520
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Dostálová Věra
Vera.Slanarova@mmp.cz
+420466859696
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N140
Referent
Drášilová Petra
Petra.Drasilova@mmp.cz

QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N105
Referent
Halaxová Vladimíra
Vladimira.Halaxova@mmp.cz

QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Hušková Kamila
Kamila.Huskova@mmp.cz
+420466859362
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Chovancová Martina, Ing.
Martina.Chovancova@mmp.cz
+420466859699
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N139
Referent
Jánová Renata
Renata.Janova@mmp.cz
+420466859735
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N105
Referent
Nagy Přemysl, Bc
Premysl.Nagy@mmp.cz

QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Pejřimovská Lucie
Lucie.Pejrimovska@mmp.cz
+420466859697
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N140
Referent
Seidlová Renata Sára
Renata.Seidlova@mmp.cz
+420466859809
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N139
Referent
Štěrbová Miluše
Miluse.Sterbova@mmp.cz

QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Vašulínová Kateřina
Katerina.Vasulinova@mmp.cz
+420466859664
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel

mapa
N104
Referent
Ventluková Petra
Petra.Ventlukova@mmp.cz
+420466859732
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N110
Referent
Vlčková Mirka
Mirka.Vlckova@mmp.cz
+420466859663
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
nám. Republiky 12
mapa
N104
Referent

Příjem a výdej - oddělení občanských průkazů, cestovních dokladů a evidence obyvatel
Příjem žádostí 466859702, 466859709
Výdej hotových dokladů 466859703, 466859722

Oddělení přestupků

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Staněk Leoš, Mgr.
Leos.Stanek@mmp.cz
+420466859711
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N207
Vedoucí oddělení
Jarošová Petra, Bc.
Petra.Jarosova@mmp.cz
+420466859717
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N204
Referent
Kantůrek Jaroslav
Jaroslav.Kanturek@mmp.cz
+420466859615
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N218
Referent
Musilová Eva
Eva.Musilova@mmp.cz
+420466859715
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N208
Referent
Němec Lubomír
Lubomir.Nemec@mmp.cz
+420466859712
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N205
Referent
Novotná Dagmar, Bc.
Dagmar.Novotna2@mmp.cz
+420466859714
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N208
Referent
Roušar Josef
Josef.Rousar@mmp.cz
+420466859719
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N206
Referent
Šimek Roman, Ing.
Roman.Simek@mmp.cz
+420466859713
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N210
Referent
Vlčková Marta
Marta.Vlckova@mmp.cz
+420466859718
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení přestupků
nám. Republiky 12
mapa
N208
Referent

Oddělení deliktů provozovatele vozidla

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Hradilová Lenka, Ing.
Lenka.Hradilova@mmp.cz
+420466859655
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Vedoucí oddělení
Černajová Michaela, Ing.
Michaela.Cernajova@mmp.cz
+420466859319
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
009
Referent
Fornerová Jana
Jana.Fornerova@mmp.cz
+420466859119
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
010
Referent
Kovář Martin, Mgr.
Martin.Kovar@mmp.cz
+420466859654
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent
Madali Ludmila, Mgr.
Ludmila.Madali@mmp.cz
+420466859318
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
008
Referent
Zemánek Dalibor
Dalibor.Zemanek@mmp.cz
+420466859317
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent
Zirnsáková Petra
Petra.Zirnsakova@mmp.cz
+420466859478
QR kód
Odbor správních agend
Oddělení deliktů provozovatele vozidla
17. listopadu 303
mapa
011
Referent

Úsek památkové péče

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Falhaur Karel, Ing.
Karel.Falhaur@mmp.cz
+420466859723
QR kód
Odbor správních agend
Úsek památkové péče
nám. Republiky 12
mapa
N213
Referent
Tobiáš Zdeněk
Zdenek.Tobias@mmp.cz
+420466859724
QR kód
Odbor správních agend
Úsek památkové péče
nám. Republiky 12
mapa
N213
Referent