Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Odbor dopravy

Odbor dopravy

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Bakajsa Vladimír, Ing.
Vladimir.Bakajsa@mmp.cz
+420466859351
QR kód
Odbor dopravy
Odbor dopravy
nám. Republiky 12
mapa
2201
Vedoucí odboru
Modrová Dagmar
Dagmar.Modrova@mmp.cz
+420466859367
QR kód
Odbor dopravy
Odbor dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2201
Referent

Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Moravec Martin, Ing., Ph.D.
Martin.Moravec@mmp.cz
+420466859353
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2225
Vedoucí oddělení
Benešová Daniela, Mgr.
Daniela.Benesova@mmp.cz
+420466859355
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2226
Referent
Bureš Pavel, Ing.
Pavel.Bures@mmp.cz
+420466859363
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2251
Referent
Hančarová Michaela, Bc.
Michaela.Hancarova@mmp.cz
+420466859358
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2249
Referent
Chroustová Marie, Bc.
Marie.Chroustova@mmp.cz
+420466859354
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2221
Referent
Korytárová Tereza, Bc.
Tereza.Korytarova@mmp.cz
+420466859195
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy

mapa
2250
Referent
Kříž Jiří, Bc.
Jiri.Kriz@mmp.cz
+420466859366
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2123
Referent
Sekyrková Petra, Ing.
Petra.Sekyrkova@mmp.cz
+420466859357
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2226
Referent
Štěpánková Petra
Petra.Stepankova@mmp.cz
+420466859365
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2248
Referent
Zubák Jiří, Bc.
Jiri.Zubak@mmp.cz
+420466859350
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení speciálního stavebního úřadu a dopravy
nám.Republiky 12
mapa
2123
Referent

Oddělení dopravně správních agend

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Brožová Jana
Jana.Brozova@mmp.cz
+420466859360
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2127
Referent
Buchalová Alena
Alena.Buchalova@mmp.cz
+420466859657
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2127
Referent
Čáňová Leona
Leona.Canova@mmp.cz
+420466859618
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2125
Referent
Hrušková Iveta
Iveta.Hruskova@mmp.cz
+420466859658
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2125
Referent
Jakoubek Jaroslav
Jaroslav.Jakoubek@mmp.cz
+420466859359
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2122
Referent
Krausová Lenka
Lenka.Krausova@mmp.cz
+420466859347
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2125
Referent
Máslo Josef
Josef.Maslo@mmp.cz
+420466859653
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2122
Referent
Pacoláková Monika
Monika.Pacolakova@mmp.cz
+420466859346
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2121
Referent
Řádek Jiří
Jiri.Radek@mmp.cz
+420466859356
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2124
Referent
Šatarová Šárka
Sarka.Satarova@mmp.cz
+420466859650
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2120
Referent
Vosáhlo Radek
Radek.Vosahlo@mmp.cz
+420466859652
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení dopravně správních agend
nám. Republiky 12
mapa
2122
Referent

Oddělení registru vozidel

Příjmení Jméno, tituly
E-mail
Telefon
Odbor
Oddělení (úsek)
Adresa (Ulice), Mapa
Dveře
Funkce
Popis
Švadlenka Jan, Mgr.
Jan.Svadlenka@mmp.cz
+420466859730
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB6
Vedoucí oddělení
Braunová Lenka
Lenka.Braunova@mmp.cz
+420466859373
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB7
Referent
Frintová Lenka
Lenka.Frintova@mmp.cz
+420466859205
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB2
Referent
Herzánová Romana
Romana.Herzanova@mmp.cz
+420466859377
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CzB5
Referent
Jamber Václav
Vaclav.Jamber@mmp.cz
+420466859372
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Kolmanová Iva
Iva.Kolmanova@mmp.cz
+420466859374
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB4
Referent
Krabcová Alena
Alena.Krabcova@mmp.cz
+420466859375
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent
Novák Libor
Libor.Novak@mmp.cz
+420466859342
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Pavlíčková Šárka
Sarka.Pavlickova@mmp.cz
+420466859339
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB2
Referent
Pokorná Ivana
Ivana.Pokorna@mmp.cz
+420466859341
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent
Prchalová Eva
Eva.Prchalova@mmp.cz
+420466859376
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB2
Referent
Roušová Vladimíra
Vladimira.Rousova@mmp.cz
+420466859337
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB7
Referent
Satrapová Renáta
Renata.Satrapova@mmp.cz
+420466859340
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent
Syrovcová Blanka
Blanka.Syrovcova@mmp.cz
+420466859338
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB4
Referent
Štefánková Jana
Jana.Stefankova@mmp.cz
+420466859343
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB1
Referent
Vašáková Kateřina
Katerina.Vasakova@mmp.cz
+420466859368
QR kód
Odbor dopravy
Oddělení registru vozidel
Černá za Bory - Průmyslová 381
mapa
CZB3
Referent